Христос народився! Славімо Його!

Христос народився! Славімо Його!

З Народженням нашого Спасителя Ісусa Христа!

Миру на землі і в серцях! Будьте світлом для цього світу! Пам'ятайте — що Він народився, щоб врятувати нас! Бажаю кожному пам'ятати про істину цього свята про саме немовля Іуса, котре народилося тоді, щоб померти за наші гріхи, щоб визволити нас від темряви раз і назавжди, щоб люте зло остаточно в назначений час було знищено! Ісус — наше Світло спасіння! Усім мирного неба! 

З повагою до друзів, колег, читачів Владислав Дерда 

«А народження Ісуса Христа відбулося так. Коли Його мати Марія була заручена з Йосифом, перш ніж вони зійшлися, виявилося, що вона мала в лоні від Духа Святого. А Йосиф, її чоловік, будучи праведним і не бажаючи її ославити, вирішив таємно відпустити її. Щойно він про це подумав, як ось Господній ангел з’явився йому вві сні, кажучи: Йосифе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній є від Духа Святого. Вона ж народить Сина, і даси Йому ім’я Ісус, бо Він спасе Свій народ від його гріхів. Це ж усе сталося, щоби збулося Господнє слово, сказане через пророка: Ось, діва матиме в лоні та народить Сина, і дадуть Йому ім’я Емануїл, що означає: З нами Бог. Прокинувшись від сну, Йосиф учинив так, як наказав йому Господній ангел, і прийняв свою дружину; і не пізнав її, аж поки вона не народила Сина свого [первонародженого], і дав Йому ім’я Ісус.»
(Євангеліє від Матвія 1:18-25)

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
25.12.2025, 16:20:13

І Вас зі святом! Краса неймовірна ❣️☀️✨

Vladyslav Derda
25.12.2025, 16:39:18

Ромул Шерідан, З Різдвом пане Шерідан!) миру і благословіння ❤️

avatar
Неба Крайчик
25.12.2025, 13:48:08

Дякую і на навзаєм ❤️

Vladyslav Derda
25.12.2025, 13:54:21

Неба Крайчик, Дякую!)❤️

avatar
Інна Турянська
25.12.2025, 13:40:56

Христос народився! Дякую за привітання та побажання.

Vladyslav Derda
25.12.2025, 13:54:37

Інна Турянська, Славімо Його!) дякую)❤️

avatar
Лана Рей
25.12.2025, 14:27:57

Дякую за привітання ❤️❤️❤️❤️ Гарних свят!

Vladyslav Derda
25.12.2025, 14:38:22

Лана Рей, Дякую гарно) навзаєм!)❤️

Інші блоги
Містика? здогадка? чи життєвий досвід?..
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
Рецензія на книгу Очі кольору неба
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Візуал+ розділ з запізненням
Усім цікаво як виглядає Люся. Вирішила що вона має бути такою... і уривок: Спочатку ми накупили Насті брендового одягу і білизни, я купувала їй все, на що вона показувала пальчиком. У мене був такий піднесений настрій, що
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше