Додано
25.12.25 13:38:22
Христос народився! Славімо Його!
Христос народився! Славімо Його!
З Народженням нашого Спасителя Ісусa Христа!
Миру на землі і в серцях! Будьте світлом для цього світу! Пам'ятайте — що Він народився, щоб врятувати нас! Бажаю кожному пам'ятати про істину цього свята про саме немовля Іуса, котре народилося тоді, щоб померти за наші гріхи, щоб визволити нас від темряви раз і назавжди, щоб люте зло остаточно в назначений час було знищено! Ісус — наше Світло спасіння! Усім мирного неба!

З повагою до друзів, колег, читачів Владислав Дерда
«А народження Ісуса Христа відбулося так. Коли Його мати Марія була заручена з Йосифом, перш ніж вони зійшлися, виявилося, що вона мала в лоні від Духа Святого. А Йосиф, її чоловік, будучи праведним і не бажаючи її ославити, вирішив таємно відпустити її. Щойно він про це подумав, як ось Господній ангел з’явився йому вві сні, кажучи: Йосифе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній є від Духа Святого. Вона ж народить Сина, і даси Йому ім’я Ісус, бо Він спасе Свій народ від його гріхів. Це ж усе сталося, щоби збулося Господнє слово, сказане через пророка: Ось, діва матиме в лоні та народить Сина, і дадуть Йому ім’я Емануїл, що означає: З нами Бог. Прокинувшись від сну, Йосиф учинив так, як наказав йому Господній ангел, і прийняв свою дружину; і не пізнав її, аж поки вона не народила Сина свого [первонародженого], і дав Йому ім’я Ісус.»
(Євангеліє від Матвія 1:18-25)
Vladyslav Derda
250
відслідковують
Інші блоги
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Усім цікаво як виглядає Люся.
Вирішила що вона має бути такою... і уривок:
Спочатку ми накупили Насті брендового одягу і білизни, я купувала їй все, на що вона показувала пальчиком. У мене був такий піднесений настрій, що
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІ Вас зі святом! Краса неймовірна ❣️☀️✨
Ромул Шерідан, З Різдвом пане Шерідан!) миру і благословіння ❤️
Дякую і на навзаєм ❤️
Неба Крайчик, Дякую!)❤️
Христос народився! Дякую за привітання та побажання.
Інна Турянська, Славімо Його!) дякую)❤️
Дякую за привітання ❤️❤️❤️❤️ Гарних свят!
Лана Рей, Дякую гарно) навзаєм!)❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати