Додано
16.12.25 15:42:48
Що впливає на наш настрій?
Сьогодні сніг. Завтра Дощ. Топім мряка. Кажуть, що настрій напряму залежить від погоди. У мене ж навпаки, я сама навчилася будувати настрій який мені комфортно. Тому і писати люблю під будь яку погоду. А як вас? Що впливає на настрій для написання твору?
Olena I
208
відслідковують
Інші блоги
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Привіт, хочу запросити вас до нової історії в жанрі "романтична комедія" та "молодіжна проза" від Еліс "ЗВЕДЕНІ. ТІЛЬКИ ( НЕ) ТИ"! Анотація до книги "Зведені. Тільки ( не) ти" Нове місто, новий універ,
Друзі, сьогодні діє знижка на мою книгу про фіктивних наречених - "Наречена з минулого"! Сьогодні до півночі ціна буде мінімальною, вже завтра книга стане дорожчою! Тая отримує запрошення на весілля коханого,
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПогода, сама по собі - не дуже. А наслідки її - так. Цього року, як стало різко холодати, організм здався, почав регулярно застуджуватись, сидів загорнутий в усі сім слоїв за стандартами НАТО, на чаях та аспірині. Тоді, звісно, і настрій, і бажання писати були не дуже))
Зараз трохи відлікувався, то вже набагато краще.
Очерет, ❤️❤️❤️
Ой, там багато факторів, але якщо до кожного дослухатись буде каша)) Хоча вже більше року, я бачу, що залежна від сезонів. Осінь - пишемо про осінь, почалась зима на вулиці, а в тексті ще ні? Зараз снігом притрусимо)) ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Так ❤️❤️❤️
Самопочуття ) Коли відбувається різка зміна погоди, то трохи зле через головний біль. Бачив, Ви написали про це нижче, тому я Вас прекрасно розумію. В такому стані важко писати. :(
Але в цілому, мій настрій не впливає на творчість) колись давно писав, тільки коли було натхнення, але швидко зрозумів, що це досить ненадійний шлях )
Артем Сахарний, І вам також)))
О настрій то таке щось примхливе) весь час десь не там і не з тим)
Vladyslav Derda, Так)))
Музика, зовнішні обставини, робота....))
Mary J, Робота допомогає чи навпаки?)
Музика, погода, люди )))
Крісті Ко, ❤️❤️❤️
На мій настрій для написання твору/творів та віршу/віршів впливає музика. Я — меломан. Майже залежний від музичних композицій.
Тому, коли сідаю за написання чергової глави своєї книжки, вмикаю зібраний мною «саундтрек "Всіх граней самобичування"». Деякі сцени треба спочатку прослухати в музичному творі: відчути ноту, пропустити через себе спів. Прослухати та уявити.
Ростислав Щуренко, Тимчасове. Тому я насолоджуюся їх дитинством) І вони в мене вже не такі і маленькі.
Пишу і під дощик, і в спеку, і без світла, і під шахеди. Але з музикою чи балачками на тлі мені важко. А ще хвороба. Хвороби на настрій впливають страшенно
Поліна Ташань, Розумію. У мене хронічна мігрень вже 15 років. То писати в такий час просто неможливо(
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати