Додано
12.12.25 16:23:21
Піклування чи брехня за маскою ввічливості?

— Я готував одне небезпечне зілля. — Він зробив крок до Ліари. — І просив її спробувати. Як благородний жест — запросив на бал. Це ж ввічливість? — Він питав, а не стверджував, і різко поклав тильну сторону руки Ліарі на чоло. — Жодних симптомів? Жар, холод, новий дар, видіння чи кошмари?
Вона ледве встигала розуміти, що він говорить.
— Швидше останнє… — Пробурмотіла, підіграючи принцу.
— Тоді швидше, почнімо розучувати партію, і я вислухаю скарги. — Він клацнув пальцями, і з кристала пам'яті розлилася м'яка лірична музика, що змушувала кружляти.
«Володарка осіннього вітру» — нові розділи щодня о 16:00.
Ваша улюблена письменниця,
Телеграм-канал "Вільхова садиба"
Ольха Елдер
358
відслідковують
Інші блоги
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!!
ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним

16 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтитакі чуттєві танці) ух...
Соломія Вейра, Дякую! ❤️❤️❤️
Яка краса ❤️ Так ніжно❤️
Діана Лисенко, Дякую! ❤️❤️❤️
Красивий танок ❤️
Morwenna Moon, Дуже дякую! ❤️❤️❤️
Дуже гарний візуал❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дякую! ♥️♥️♥️♥️
Ця ніжна романтика танцю.. ♥️
Люмен Белл, Дійсно так) Дякую ♥️♥️♥️
Ну чому вона, а не Я((((
Віддайте мені цього пиріжечкаааа ❤️❤️❤️
Mary J, Там є 2 хлопчики, які претендують на цього хлопчика... Повірте, вона як фанера, хоча дехто за голосує за неї)) ✨✨✨
Гарний та емоційний танець ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую! ✨✨✨✨
Ах, як пішли гіфки букнетом. Дуже гарно⚡❣️✨
Ромул Шерідан, Таак! Новий тренд) Треба шагами у ногу з часом)) ♥️✨♥️
Дуже гарний танець)
Олена Лук, Дякую! ❤️❤️❤️
Несподівано ❤️❤️❤️
Христина Вілем, Вони вчаться)) ❤️❤️❤️
Як же гарно!✨❤️✨
Картинка мені дуже сподобалась
Віталій Козаченко, Дякую! ❤️✨❤️
Такий ніжний танець ❤️
Лана Жулінська, Вчаться)) ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Night Rain, ❤️❤️❤️
Вау! Візуал просто неперевершений!
Чарівна Мрія, Це був квест) Але ми впорались)) Дякую! ♥️♥️♥️
Як вони чуттєво танцюють ♥️☺️
Анна Лір, Тут вже вміють, а в книзі ще вчаться)) ♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати