"Жорстокі ігри. Домінік" Завершено♥️

 

Мої любі, історію Домініка і Віти завершено. Це був довгий і непростий шлях, який ми з вами та героями пройшли разом. Щиро дякую за підтримку та хороші слова. Я переконана, що ця історія залишить свій слід у ваших серцях, а віра в справжнє кохання стане сильнішою. Бо, якщо Віта змогла закохати в себе Домініка, отже, в цьому світі можливо все)))

 

Жорстокі ігри. Домінік

Уривок з епілогу

Амелія сміється у дворі. Мій син чи донечка тримається за мої пальці, роблячи перші кроки. Віта фотографує цей момент, а потім ховає обличчя в мою шию, бо я знову називаю її "колючкою".

І я знаю – все, що було раніше: кулі, зради, кров, темні вулиці, страх втратити…

Усе це було дорогою до того, щоб нарешті зрозуміти головне:

Я живу не заради минулого. Я живу заради майбутнього, яке тримаю у своїх руках. За свою сім’ю. За тих, хто дав мені право бути щасливим.

І якщо колись світ спробує знову забрати в мене це щастя… Він не встигне навіть торкнутися дверей нашого дому. Бо тепер я знаю, що таке любов. Знаю, що таке – мати майбутнє.

І знаю, що мої діти – а також жінка, яка показала мені світло – це все, заради чого я народився вдруге.


 

Обіймаю вас і люблю

Ваша Уляна Пас

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
10.12.2025, 18:39:13

❤️❤️❤️❤️❤️

Інші блоги
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
В діалозі моїх героїв...
Прозвучала така фраза: То хто має рацію? Той хто тримає обіцянку, дану дуже давно, чи з часом вони втрачають свою цінність? Розсудити хто з героїв правий можна тут: Оберни...
Продовження триває
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше