Додано
09.12.25 07:48:38
Ось і завершилася книга «поміж світів»
Сьогодні завершилася історія Естер та Ераста. Вони пройшли не легкий шлях, здолавши чимало труднощів. Та, не зважаючи ні на що, зуміли зберегти в своїх серцях людяність, віру і любов.
Якщо Вам сподобалася ця історія (і, навіть, якщо не дуже ☺️) - залиште свій відгук. Автору буде дуже приємно ❤️
Також, запрошую Вас поринути і в інші історії автора (якщо раптом Ви ще не встигли їх прочитати)☺️
Вікторія Калінгер
166
відслідковують
Інші блоги
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий:
Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет:
Ні. Новенький:
Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з закінченням. Починаю читати.
Юреніка, З нетерпінням чекатиму Вашого відгуку!❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати