Повернулася на букнет! Глава і обкладинка

Привіт, творчі друзі та читачі!

 

Що ж, мене на букнеті не було дуже довго і, чесно, були сумніви чи повернуся я сюди взагалі. У мене був досить складний період у житті, через що не могла писати, та ще й наступна глава моєї книги була нелегкою в сюжетному плані і досить важливою: розкривалися головні таємниці, давалися пояснення всього, що відбувалося з героями від початку, хто за цим всім стояв і яким чином. І, хай йому грець, така важка і важлива глава випала як раз на період, коли я не могла писати через певні життєві події! Треба ж! Рушієм творчого застою було почуття відповідальності перед своєю книгою і своєю роботу над нею, бо якби я таки не написала б цю главу — потім неодмінно б половину забула, та й не змогла б гідно все пояснити. А це вже дірки в сюжеті, які я не можу допустити, бо це неповага до самої себе і до читача. Не виключаю звісно, що на всі моменти дала пояснення, можливо під час редагування ще щось додам чи краще розкрию, бо все одно пауза була досить великою для мене.

 

Тож так, я повернулася, і цю вкрай важку і складну главу ви вже можете читати. Сподіваюся, у вас не лусне мозок від прочитання, бо в мене під час писання було близько до того.)  

Але тепер хоча б можна видихнути і перейти до руху сюжета, так як пояснення всі вже дані) Далі будуть цікаві та драматичні глави і близький фінал. 

 

І ще нагадую, що пишу третю книгу циклу «Поклик Алана», яка має назву «Той, хто ховається в сутінках», але тимчасово ця книга з'єднана з другою книгою під назвою «Коли сонце не зійде» Після закінчення розіб'ю книги. Дякую, якщо не забували) Для мене це цінно. А оскільки не пам'ятаю, чи ділилась в блозі обкладинкою третьою книги, тому роблю це зараз:

 

 

 

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лекса Т. Кюро
06.12.2025, 09:46:29

Привіт, моя хороша ❤️ ДуУууууже радію, що ти повернулася, ще й з таким цікавезним розділом! ❣️Ти в нас розумничка — ніколи не сумнівайся в цьому! ෆ⁠╹⁠ ⁠.̮⁠ ⁠╹⁠ෆ

Обкладинку до «Сутінок» я вже бачила (⁠◠⁠‿⁠◕⁠), і вона мені дуже подобається! Обожнюю фіолетовий колір й його відтінки) А ще мені дуже-дуже подобається назва третьої книги (⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)

Бажаю тобі невичерпного натхнення, наснаги й рівноваги, попри все! Ну і, звісно, якомога більше «своїх» читачів, які по-справжньому закохаються в твою книгу й твоїх героїв! Дякую, що ти в мене є! ❤️ Міцно обіймаю (⁠づ⁠ ̄⁠ ⁠³⁠ ̄⁠)⁠づ

Показати 2 відповіді
Лекса Т. Кюро
07.12.2025, 08:37:03

Єва Лук, ❤️❤️❤️(⁠づ⁠ ̄⁠ ⁠³⁠ ̄⁠)⁠づ

avatar
Ханна Трунова
05.12.2025, 22:17:25

Рада твоєму поверненню❤️ Скоро, коли буду при тями, прочитаю)

Єва Лук'янова
05.12.2025, 22:55:11

Ханна Трунова, Дякую ❤️ Глава не втече, тож читай, коли тобі буде зручно ❤️

avatar
Люмен Белл
05.12.2025, 22:16:38

Вітаю з поверненням)

Єва Лук'янова
05.12.2025, 22:54:32

Люмен Белл, Дуже дякую ❤️

avatar
Дана Новак
05.12.2025, 22:15:41

❤️❤️❤️

Єва Лук'янова
05.12.2025, 22:54:21

Dana N, ❤️❤️❤️

avatar
MargFed
05.12.2025, 22:35:21

Гарна обкладинка!

Єва Лук'янова
05.12.2025, 22:53:57

MargFed, Дуже дякую ❤️

avatar
Неба Крайчик
05.12.2025, 22:37:45

Вітаю і сподіваюсь що все у вас буде добре ❤️❤️❤️

Єва Лук'янова
05.12.2025, 22:53:48

Неба Крайчик, Дякую❤️Теж на це сподіваюся і бажаю і Вам всього найкращого ❤️

avatar
Єва Лук'янова
05.12.2025, 22:52:35

Коментар видалено

Я неймовірна рада твоєму поверненню і вже лишила під книгою свої емоції))) Не хотіла тиснути на тебе, кажучи: "Давай продовження!", коли тобі настільки скрутно. Але дуже сумувала та інколи заглядала до тебе :) ❤️❤️❤️ Щиро дякую, що ти повернулася ❤️

Показати 4 відповіді

Єва Лук, ❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
05.12.2025, 21:23:03

Дуже рада, що ти повернулася ❤️❤️ сподіваюся усе вже трішки налагодилося в тебе! Обкладинка... Я вже казала, що просто шик. Як і усі герої твоєї книги. Обов'язково прочитаю продовження. Голову буду тримати, щоб не луснула:))

Показати 3 відповіді
Єва Лук'янова
05.12.2025, 22:09:15

Інна Турянська, Дякую щиро, Інночко❤️

avatar
Анна Стоун
05.12.2025, 21:36:53

❤️❤️❤️

Єва Лук'янова
05.12.2025, 21:58:45

Анна Стоун, ❤️❤️❤️

avatar
Христина Вілем
05.12.2025, 21:17:48

Легкого повернення ❤️

Єва Лук'янова
05.12.2025, 21:20:14

Христина Вілем, Дякую!❤️ Сподіваюся, що більше не пропаду так надовго. Без письменництва вигораю(

Інші блоги
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше