Додано
04.12.25 14:04:02
Сваха — завершена. Анонс нової історії
Друзі, ось і завершилася історія Гелі.
Принаймні — цей її період.
Щиро дякую всім, хто мандрував поруч із героями, переживав їхні пригоди, підтримував коментарями та сердечками. Це безмежно надихає й дає сили писати далі.
Нагадую, що історія бере участь у конкурсі «Зачаровані серця», тож якщо вона вам припала до душі — будь-який коментар чи реакція допоможуть їй триматися на плаву =) Я буду тільки рада вашій підтримці!

І, як ви вже зрозуміли, життя на весіллі точно не закінчується. У Гелі попереду ще багато всього. Та й у Василини, і у Боба, і, звісно ж, у Алдріка.
Поки що розлучатися з персонажами зовсім не хочеться, тому в планах — продовжити їхні пригоди. Можливо, не про всіх одразу… але точно про тих, хто цього найбільше потребує.
Вже завтра ми ненадовго вирушимо в минуле й зустрінемося з молодою Василиною — ще студенткою столичної Магічної Академії.
А трохи згодом я хочу розповісти невеличку історію про першу справу Гелі після смерті бабусі.
Ну а після цього — познайомити вас ближче з Василиною вже в її «теперішньому» житті.
Тож підписуйтеся та слідкуйте за оновленнями.
З любов’ю,
Анна
Анна Лінн
627
відслідковують
Інші блоги
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!!
ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
21 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Лорена Мар’ін, ❤️❤️❤️
Успіхів і натхнення ❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, ❤️❤️❤️
Бажаю вам натхнення)
Катерина Винокурова, Щиро дякую! Й вам натхнення!
Успіхів новій книзі ≧◠ᴥ◠≦
Кіт Анатолій, Дякую! ❤️❤️❤️
Бібліотека поповнилася ще однією повною чудовою історією❤️ Вітаю
Соломія Вейра, Щиро дякую
Успіхів новій книзі!☺️
Ганна Літвін, Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю із завершенням ❤️❤️❤️
Mary J, Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю із завершенням історії ☺️ Бажаю часу та натхнення на нові світи ❤️
Лана Жулінська, Дякую! Дуже важливе побажання ❤️❤️❤️
Вітаю з завершенням книги! ❤️ Бажаю ще нових гарних ідей та море натхнення ❣️
Діана Лисенко, Дякую!
Вітаю з завершенням цієї чудової історії.✨❣️✨❣️✨❣️ Я почав раніше читати, і згодом повернусь до історії.
Ромул Шерідан, ❤️❤️❤️
Вітаю з завершенням книги! ❤️Натхнення Вам на нові історії ❤️
Morwenna Moon, Дякую ❤️
❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, ❤️❤️❤️
Щиро вітаю із завершенням чудової книги! Успіхів у написанні нової історії!❤️
Анна Лір, Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю! Успіхів у новій історії!
Марія Залевська, ❤️❤️❤️ Дякую
Воу) Вітаю з завершенням книги) Спойлер моцний, але бажання читати не відбив))))
Олена Ранцева, де спойлер? ну якщо це лав фентезі - то хтось з кемусь таки буде одружуватися =))
Вітаю з завершеням книги. І ви праві - весілля не кінець а лише новий початок.❤️❤️❤️
Я вас вітаю! Це чудово ❤️✨❤️✨❤️
Вітаю із завершенням❣️♥️❣️
Вітаю із завершенням книги! ❤️❤️❤️✨❄️
❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати