Новини про старе, забуте та нове

 

❤️Привіт, народе!✌️

 

Маю новини по книзі “Моя (Жахлива) Королева”. Я забрала її для вичитки та редагування. Там лише 1 розділ.

Прошу пробачення перед усіма, хто не встиг дочитати (⁠╯⁠ᴗ╰⁠,⁠), а якщо ще не розпочали або вона давно у вас в бібліотеці, то це шанс стряхнути з неї пил і чекати оновлення.

Планую його кожен день о 19:00 з 5.12.2025р. Книга ЗАВЕРШЕНА!

обкладинка МЖК

 

Поки у вас є “Служниця Тіні” яка виходить щосереди. Повірте, роблю все, щоб оновлювати частіше ☺️

обкладинка Служниці

А поки чекаєте розкажіть як побачити ВСІ помилки одразу? Бо я починаю редагувати вже і те, що й так було відредаговано (╥‸╥) і все одно бачу помилки.

20 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

❤️❤️❤️

Ганна Літвін
30.11.2025, 15:23:49

Катерина Винокурова, ❤️✨❤️

avatar
Діана Лисенко
30.11.2025, 13:48:55

❤️❤️❤️

Ганна Літвін
30.11.2025, 15:23:43

Діана Лисенко, ❤️✨❤️

ооо)) А ось робити обкладинки гіфками — це топ!) Підглянула ідею та нахабно застосую у своїх блогах :)))) Натхнення та успіху вашим книжкам!)

Ганна Літвін
30.11.2025, 12:54:51

Діана Козловська, Рада ділитись ідеями))
Дякую, навзаєм!☺️

avatar
Лірія Маєр
30.11.2025, 12:48:34

❤️❤️❤️

Ганна Літвін
30.11.2025, 12:49:48

Лірія Маєр, ❤️✨❤️

avatar
Нік нейм
30.11.2025, 11:33:53

Вичитка і виправлення помилок – це погана ідея. Я так дві книги вичитувала, що переробила пів тексту, бо те не так, а те мені не подобалося... А тепер все. Навіть з помилками виставляю.

Показати 2 відповіді
Нік нейм
30.11.2025, 12:32:47

Ганна Літвін, Я теж таким займалася, потратила місяць, а потім хтось із авторів написав, що я займаюся хернею...
Тому тепер передивилася, перечитала, опублікувала, все.

avatar
Тея Калиновська
30.11.2025, 11:17:30

Час від часу повертаюся і ,,шукаю'' нові. Чим більше пишеш, тим більше помилок різного формату знаходиш у творах. Навіть, як їх там немає))) Просто стаєш такою прискіпливою❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Тея Калиновська
30.11.2025, 11:20:51

Ганна Літвін, 100%(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
30.11.2025, 11:11:16

Перечитувати тексти треба, часом знаходиться там, де й не очікуєш)))
Бажаю нових читачів оновленим книгам - недаремно ж ми стараємося ❤️❤️❤️

Ганна Літвін
30.11.2025, 11:14:27

Лана Жулінська, Це правда))
Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Христина Вілем
30.11.2025, 10:48:39

❤️❤️❤️

Ганна Літвін
30.11.2025, 10:53:27

Христина Вілем, ❤️✨❤️

avatar
Ольха Елдер
30.11.2025, 10:41:42

♥️♥️♥️

Ганна Літвін
30.11.2025, 10:43:14

Ольха Елдер, ❤️✨❤️

avatar
Morwenna Moon
30.11.2025, 10:38:29

❤️❤️❤️

Ганна Літвін
30.11.2025, 10:43:12

Morwenna Moon, ❤️✨❤️

avatar
Олена Ранцева
30.11.2025, 10:18:33

❤️❤️❤️

Ганна Літвін
30.11.2025, 10:21:38

Олена Ранцева, ❤️✨❤️

avatar
Белла Ісфрелла
30.11.2025, 10:16:54

Найкраще залишити книгу на якийсь час і повернутись до неї за кілька тижнів. Все одно якісь одруківки залишаться, але це значно зменшить їхню кількість.

Ганна Літвін
30.11.2025, 10:21:32

Белла Ісфрелла, Я якраз нею не займалась десь місяць)
от привід оновити пам'ять перед другою книгою і позбавлення помилок.

avatar
Ромул Шерідан
30.11.2025, 10:15:45

Це добра справа.) Обкладинки — вогинь ✨

Ганна Літвін
30.11.2025, 10:20:00

Ромул Шерідан, Дякую ❤️✨❤️

avatar
Olena I
30.11.2025, 10:19:58

Перша обкладенка взагалі Вогонь) Чекаю оновлення)

avatar
Mary J
30.11.2025, 10:06:33

Бажаю тобі успіхів) вичитка і редагування це завжди найважче))) скільки б разів не читала… завжди знаходжу у себе помилки(((
Хоч 10 разів читаю, все одно щось знайду)

Ганна Літвін
30.11.2025, 10:13:07

Mary J, Дякую))☺️
от реально) ❤️

avatar
Люмен Белл
30.11.2025, 10:05:56

То мабуть неможливо ❤️❤️❤️ Це як розвиток та еволюція, постійно є куди рухатись)

Ганна Літвін
30.11.2025, 10:12:11

Люмен Белл, Точно!))❤️❤️❤️

avatar
Дієз Алго
30.11.2025, 09:47:41

То вічна історія) Редагуєш - і все одно бачиш)) Тут ще радили читати у зворотньому порядку))

Показати 2 відповіді
Дієз Алго
30.11.2025, 10:02:25

Ганна Літвін, ага, нема межі досконалості... ))

avatar
Крісті Ко
30.11.2025, 09:47:32

❤️❤️❤️

Ганна Літвін
30.11.2025, 10:00:40

Крісті Ко, ❤️✨❤️

avatar
Мрія Чарівна
30.11.2025, 09:37:24

Підтримую ❤️❤️❤️

Ганна Літвін
30.11.2025, 09:42:12

Чарівна Мрія, ❤️Дякую❤️

avatar
Лана Рей
30.11.2025, 09:23:22

Класні візуали ❤️❤️❤️

Ганна Літвін
30.11.2025, 09:23:47

Лана Рей, Дякую ❤️❤️❤️

Інші блоги
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
З Днем міста, Ізяслав!
Привіт усім! Сьогодні свій день відзначає одне з найдавніших міст України, справжня перлина Хмельниччини, моє рідне місто Ізяслав. Це - не тільки величні палаци, мальовничі краєвиди та старовинні храми, а й багатовікова
статистична дилема нового автора
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Письменницький щоденник № 1
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше