"Швидкі побачення" - спойлер

Любі читачі!

На роман «Швидкі побачення» відкрита передплата. Наразі ціна мінімальна, знижок від неї не буде. Згодом вона зросте.

Спойлер

Мама підливає в чашку трав’яний чай і далі наполегливо розпитує про мої стосунки з Шурою. Що з нею сьогодні? Не пригадаю, щоб вона раніше була такою цікавою.

– То ви тільки нещодавно познайомилися чи зустрічалися раніше?

– Ма, я ж сказав – ми нещодавно почали зустрічатися. Яке це має значення?

– Ось, дивись, – вона кидається до серванта, щось квапливо звідти дістає. – Це – ти в дитинстві, – простягає кілька фотографій. – Ну, схожий же! Одне обличчя. Як дві краплі.

Кручу в руках світлини. О, цю я пам’ятаю! Ми тоді їздили до маминого брата, я поліз у курник, і на мене накинувся агресивний півень. Горластий добряче мене клюнув – я цілий день боявся повторити експеримент, але наступного дня не втримався і поліз туди знову.

– Хіба бувають такі збіги? Скажи, га? Може, ви раптом колись раніше… 

Вдивляюся в обличчя насупленого кудлатого хлопчиська. У дитинстві я був жахливим непосидою та активно знаходив пригоди на свою голову. Тому спілкування з травматологами було частим і неминучим. Можливо, саме тоді моя підсвідомість перейнялася любов’ю до святих людей у білих халатах і професії лікаря.

Мама має рацію – схожість, безумовно, є. Але з огляду на постійні збіги, якими супроводжується наше із Шурою знайомство, я б і тут не здивувався черговій випадковості.

– Дмитрику, цей хлопчик може бути твій… га? Я ж відчуваю, що він… наш.

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ая Дааді
29.11.2025, 22:19:01

Алю, дуже цікава історія) І спойлер інтригуючий!)))

avatar
Світлана Ганчук
29.11.2025, 17:52:16

Нарешті! Знайшлась людина з незамиленим оком!

avatar
Тетяна
29.11.2025, 16:48:12

Така думка не давала мені спокою, від коли Олександра дізналася про своє цікаве положення)) і дуже не хотілося, щоб Мар'ян був до цього причетний:)

avatar
Tanya Radionova
29.11.2025, 16:27:18

Вам вдалось додати напруги, тепер як дочекатись?

avatar
Astra Naya
29.11.2025, 16:19:01

Вже хочеться прочитати цей момент в книзі)

Інші блоги
Усім привіт ❤️
Перш за все хочу висловити своє захоплення авторами, з якими мені пощастило познайомитися на цій платформі. Я просто вражена талантами та творчою продуктивністю
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
❤️ Гарячі новини! Знижка !❤️
Друзі, безпосередньо з епіцентру магічних пригод! Якщо ви думали, що будні ветеринара — це лише котики, пухнасті кролики та щеплення, то новинка «Ветеринарка для дракона» абсолютно переверне ваше уявлення про
Одержимі облогою
Ну що ж, представляю вам мою нову роботу — «Одержимі облогою» Це повість усього на 5 розділів, яка розповідає історію одного лицаря та облоги величезного замка. Повість натхненна творчістю однієї метал групи.
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше