Знижки! Чорна Пʼятниця!

Любі мої читачі! ❤️

  

У честь Чорної п’ятниці маю для вас чудові новини — стартують святкові знижки!

 –50% на всі завершені книги:

«Тінь помилки. Книга 2»

 «Без зобовʼязань»

 «Там, де тепло»

Акція діятиме 28–29 листопада.

 –15% на книгу в передплаті

«Солодкий полон. Шлях до щастя»

Знижка доступна лише 28 листопада.

Якщо ви давно хотіли додати ці історії до своєї бібліотеки — зараз ідеальний момент 

Дякую вам за підтримку, за ваші коментарі — вони для мене безцінні ❤️

Міцно обіймаю. Ваша Кері Ло ❤️

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Тихого дня.
Пані авторко, відкрила для себе Ваші твори. Вже придбала в свою бібліотеку.
Гарно, про життя.
Подобається Діагноз кохання.
Можна трохи зауважень.
Ви занадто часто вживаєте слово "виглядає", "виглядати".
Це калька з московитського язЫка выглядишь, смотришься.
Книга Діагноз кохання розділ 22
" Хотів, щоб їй було приємно - а виглядає так...
А чому б не " а здається так..."
В українській мові у слова "виглядає" основне лексичне значення - висовуючись з чогось дивитися кудись
На Ютубі є гарний канал " Українська мова для дорослих"
Урок 28" Чому не можна гарно виглядати?"
Цей урок коротенький, всього 4хв7 сек
Гарно пояснюють.
Перегляньте.
І ще, треба говорити Доброго ранку, а не Добрий ранок.
Але Добрий день, Добрий вечір.
Це теж правило.
Хай мова Ваших творів буде милозвучною.
Творчих успіхів Вам.

Інші блоги
Оновлення, так що за ігри?)
Оновленя вже чекає, що ж буде далі, кто грається, а хто дозволяє собі?...хто небезпечний павук?... Сіра павутина У салоні стало дуже тихо. Лише шум дощу по даху та тиха музика з колонок. Марі відчула, як серце калатає
Вона заснула в його авто і стала його нареченою!
Вітаю, любі читачки і читачі! Сьогодні діє знижка 15% на мій роман «Наречена з нетрів»! Запрошую до цієї романтичної і, як кажуть читачі, дуже кінематографічної історії! Уривок: — Тепер будеш
Подорож до скель Муерно-Арі. Рецензія
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
Рецензія на мою книгу ❤️
Друзі, хочу з вами поділитися чудовою рецензією на мою книгу "Хвилі, штиль і зорепад" , яку написала Анастасія Чепіжко ❤️ Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, що моя творчість подобається іншим та викликає
Оновлення!
Любі читачі, сьогодні вийшов новий розділ книги Перший зорепад. Плато злиття Запрошую вас зазирнути в цю історію! Кожні сто років у Сфері Фіяловеннія звільняється місце в Пантеоні Дванадцятьох, і молоді Боги мають
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше