Фінальна глава "Фальшивої корони"

Вітаю, любі читачі!

Про те, що ФАЛЬШИВА КОРОНА наближається до фіналу я вже попереджала, але тепер дійсно почала публікуватись фінальна глава: ще десь три розділи й епілог і все. А, зважаючи на те, що я зараз і пишу по три розділи на день, то десь завтра книгу може бути й завершено. Тож, хто відкладав покупку до фіналу - не проґавте момент, поки її можна придбати за меншою ціною. По закінченні книга значно подорожчає.

І подражню уривком з фінальних розділів:

Судячи з виразу обличчя Мерівоя, йому ця ідея не подобалась абсолютно, і Юннара вирішила підштовхнути його до правильного, на її думку, вибору:

– Я дістанусь скарбниці так, чи інакше, Ваша Світлосте, – сяйнула вона на нього всією своєю зухвалістю, яка тільки могла виплеснутись з її смарагдових очей. – І ви це знаєте. Але з вами це буде легше зробити.

Рвучким кроком він наблизився до неї і, спершись на підлокітники крісла, погрозливо нависнув:

– Замкну в підземеллі!

– Рознесу і підземелля, і замок! – хижо шкірячись, проворкотіла принцеса. – І це ти також знаєш. Залишишся просто неба.

Маг й офіцер лиш нервово кахикнули, відводячи очі від цієї запальної парочки. Навіть леді Кайтор витягнула шию зі свого місця, намагаючись зрозуміти – що ж відбувається.

– Житимемо на свіжому повітрі, – вишкірився він у відповідь. – Корисно.

– До нас йде леді Кайтор, – знов кахикнувши, попередив Мелворн.

І зазирайте до моєї другої книги ШІСТЬ СПОКУС НАРЕЧЕНОЇ! Завтра буде новий розділ, де ми побачимо - хто ж напав на героїню?

А на моєму ТГ-каналі можна знайти багато цікавостей, інших новин, візуалів й подарунків. Відео до моїх книг можна подивитись в Інстаграм, або в Тік Ток

Приємного всім читання й мирного неба над головою!

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Mistress Mirime
24.11.2025, 09:55:37

Шикарна книга! Таку інтригу - ще пошукати!

Показати 2 відповіді
Tara
24.11.2025, 18:05:56

Mistress Mirime, ❤️❤️❤️

avatar
Анні Кос
23.11.2025, 22:24:50

Вже куплено, чого і всім раджу! ❤️
А також вітаю з фіналом, це завжди така клопітка праця!!!! Успіху книзі на конкурсі!!!!

Показати 5 відповідей
Лара Роса
24.11.2025, 10:18:17

Анні Кос, Дякую, Аню!!! Навзаєм!!! ❤️❤️❤️

avatar
Tara
23.11.2025, 23:35:02

Дуже цікава книга! А які інтриги!

Показати 2 відповіді
Tara
24.11.2025, 08:42:40

Лара Роса, ❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
23.11.2025, 21:03:26

По три розділи в день)) капець ❤️ оце ти молодець))

Показати 7 відповідей
Лара Роса
23.11.2025, 21:17:17

Інна Турянська, Засинає під рівномірний стукіт клавіатури)))

avatar
Тетяна Гуркало
23.11.2025, 20:56:49

Вітаю)) Можна продовжувати читати, а то все ніяк не зберусь))

Лара Роса
23.11.2025, 21:04:41

Тетяна Гуркало, Дякую!!!❤️❤️❤️ Головне, щоб час був, бо я тільки писати ще якось встигаю...

avatar
Іда Нокс
23.11.2025, 20:47:42

ох...вітаю з близьким завершенням... можна тепер прочитати все за два дні))

Лара Роса
23.11.2025, 20:52:56

Іда Нокс, Дякую!!!❤️❤️❤️

avatar
Наталія Діжурко
23.11.2025, 20:44:06

Вау! Які емоції і пристрасті!
❤️❤️❤️❤️❤️

Лара Роса
23.11.2025, 20:47:24

Наталія Діжурко, І цей палац знесуть - не тільки замок Мерівоя))) Дякую!!!❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
23.11.2025, 20:42:20

❣️♥️❣️

Лара Роса
23.11.2025, 20:44:31

Белла Ісфрелла, Дякую!!!❤️❤️❤️

Інші блоги
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Битва за другу чернетку продовжується...
А тим часом я вирішив розширити текст уривку своєї книги "Поки тебе нема". Ви читайте, коментуйте, сваріть, хваліть, а я піду попрацюю над фіналом. https://booknet.ua/book/poki-tebe-nema-storya-zhivih-lyudei-b455056
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше