Додано
23.11.25 11:35:43
До авторів та підписників.
До авторів та підписників.
По перше, хочу звернутися до всіх авторів: Ви радите не писати так, як мені зручно, як відчуваю, але це моє особисте право і бачення творів.
По друге, звертаюсь до підписників: Не сперечайтесь і не сваріться між собою під творами, навіть якщо хтось не хоче читати мої книги - це їхнє право.
Тому потрібно навчитись тримати себе в руках і з розумінням ставитися до інших людей, ніяких сварок, суперечок я не дозволяю у себе під творами. Дякую за розуміння!)
Автор: Дмитро Яновський
Дмитро Яновський
42
відслідковують
Інші блоги
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися», то
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ точно пропустила якийсь двіж :(
Ірина Скрипник, Зайдіть на мій твір "Трамвай під номером 13", там переписувались автор Марія Реїнт і моя читач Аліна Фіалкова
Кожен має право писати, як йому зручно. А під яким вашим твором сталася сварка, щоб скласти про неї уявлення?
Ірина Звонок, "Трамвай під номером 13", там не скільки сварка, скільки була суперечка між людиною яка оцінила твір і та яка завершила читання на 4 главі, а за чотири місяці вийшло все до 24 глави і у п'ятницю 28.11 буде 25 глава
Відчуваю, що за цим постом є якась передісторія і я не в контексті, але свій п'ятак все таки вставлю. Перше правило - не сприймайте все близько до серця. Ви не Бенджамін Франклін на сто доларовій купюрі і не може всім подобатися. Коли це збагнеш, то жити стає легше.
Звичайно, треба вислуховати фідбеки від читачів та критику колег, але використовувати їх для власного росту, а не для амобиття.
Продивився ваші твори одним оком, ніби доволі милі. Підписався.
Успіхів вам в подальших роботах
Артем Сахарний, За умовою тепершнього курсу валют - хто знає. В цього хлопця є всі шанси (◠‿◕)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати