Додано
22.11.25 22:31:22
Зазерни У Блог)))
Адріан Анжелворд & Маргарита Сухина презентують спільну книгу "Історія, яка написана (не) нами"














ЗАПРОШУЄМО ВСІХ!
Адріан Анжелворд & Маргарита Сухина презентують спільну книгу "Історія, яка написана (не) нами"
Адріан Анжелворд
354
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку.
Не каже: “Ти впораєшся”.
Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти.
Кого бити першим.
Яка рана смертельна.
Коли
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
20 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧудова презентація, пане Адріане!(◕ᴗ◕✿) Ви з Маргоритою молодці! Натхнення та взаєморозуміння!☀️
Лекса Т. Кюро, Вітаю Вас Пані Лекса!!!! Так приємно чути від Вас ці слова!!! Боже))) Я ж пом'ятаю, як Ви змістовно, глибоко та емпатійно коментували мої книги))) Господи як же ж то було приємно))) І як Ви рекомендували мене))) НЕЗАБУТНІ ПРИЄМНІ ВРАЖЕННЯ)) Я гідно Вас це тоді не віддячив...Вибачте...АЛЕ! Я ЗАРАЗ НАДЗВИЧАЙНО ВАМ ВДЯЧНИЙ ЗА ТУ УВАГУ ЩО ВИ МЕНІ ПРИДІЛЯЛИ! Це ДУЖЕ Мотивувало мене !!!І повірте, хоч Наша з Леді Маргаритою Книга і є СЛР , вона вийшла не менш цікавою ніж епічне фентезі)) Дякуємо Вам))) І навзаєм бажаємо НЕСТРИМНОГО ТВОРЧОГО ПОТОКУ, щоб він Розірвав цю буденну реальність Вашою Яскравою Творчістю!!!!!
Блог неймовірний! Візуали надихають й захоплюють.
Анна Лінн, Вітаємо Вас Пані))) Ми щиро раді, що блог не тількт Вам сподобався)) А ще й надихнув!! Це ТАК приємно!!!
ЦЕ НЕЙМОВІРНО!!! Вітаю Вас.
Щиро бажаю Вам успіху!
Віталій Козаченко, Дякуємо Вам Пане!!! Ми щиро раді, що Вам сподобався цей блогю Ми дійсно дуже старалися))) Дякуємо Вам)))
Ого!)))
Зазирнула спросоня)))
Шикарний блог)))
Я ще не бачила таку презентацію книги, але це просто шик!)
Вірші приємно читаються, та дуже глибоко розповідають про суть, характери, події, біль та боротьбу персонажів!
Я навіть не уявляю скільки пішло часу на таку колосальну роботу!
Оце ви потрудилися))) Респект!
Анжеліка Вереск, Вітаємо Вас Пані))) Як же Ви тонко і глибоко відчули ті рядки!! Так дійсно намагалися у такий стислий текст вкласти максимально. Добре, що воно відчулось саме так як в планувалося.А часу якщо чесно було витрачено... багато.Але якщо цей...блог Сподобався до зусилля не даремні)) Дякуємо Вам))))
Із задоволенням читала вашу риму я,
Хоч назвала б ці рядки я криком із глибин;
Всі струни душ героїв ваших були почуті, це справжня буря,
Нехай розпалиться невдовзі світлом морок їхніх зим!
Адріан Анжелворд, Гарно❤️
Просто супер, ваш блог вражає та захоплює)❤️ Командна робота ще більше створює дива! ❤️
Марті Отем, Вітаємо Пані))) Я повністю згоден!!! Особливі дива в команді з Особливою Людиною)))
Вааау!!!! ЦЕ НЕЙМОВІРНО!!!
Скільки таланту і праці вкладено в цей блог ❤️❤️❤️
Mary J, Ооо ТАК, Пані Мері))) Скільж було вкладено... і скільки ж було сподівання на цей... блог))) Ми раді ,що Вам сподобалося))))
Колосальна робота. Класні візуалізації ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Дякуємо Вам Пані Світлана. Ви абсолютно праві... Довгенько це все робилося...з вчорашнього дня)))
Дуже гарні арти.
Просто космос !!!
Адріан Анжелворд, Вірю)
Дуже круті візуали! Класне оформлення!
Адріан Анжелворд, ❤️
Круто у вас
Олесь Король, Дякуємо , Пані, але і у Вас з Пані Мрією ШИКАРНІ візуали!!!!!
Вийшло просто неймовірно!✨️✨️✨️ Фото такі гарні та виразні, що здається, герої зараз заговорять. А вірші додали взагалі інший рівень атмосфери.❤️✨️
Маргарита Сухина, Ну так а хто ж мене надихав і підтримував??? Ти !!! Ти Чарівна Леді!!! От тому так все і вийшло файно!!!
Оце епічна презентація❤️
Кайла Броді-Тернер, Вітаємо Пані Кайла)))) Так ПРИЄМНО, що Вам Наша работа оцінилась так Високо)))
Історія захоплююча, з задоволенням читаю☺️ і візуали круті❤️❤️❤️
Христина Вілем, ДЯКУЄМО ПАНІ)))) НАМ ДУЖЕ ДУЖЕ ПРИЄМНО ЦЕ ЧУТИ))) Ми раді, що Вам подобається!!!
Дуже креативно)
Чарівна Мрія, Дякуємо Вам Пані))) Але візуали у Вас з Пані Олесь ПРОСТО ОХУ...Вражаючі сильно!
Дуже гарною ❣️⚡
Ромул Шерідан, Дякуємо Вам Пане))) Приємно)))
Неймовірно гарний у Вас візуал ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Трішки старалися) Дякуємо Пані)
❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, Дякуємо за увагу, Пані)
Вітаю з релізом!)
Юрій Гадзінський, Дякуємо Пане)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати