Додано
22.11.25 11:36:46
Ще один концепт-арт
Щось я все не можу припинити візуалізувати замок некромантів:
Коли нас запросили до вечері, у домі вже горіло світло — м’яке, але якесь неприродне.
Їдальня була величезною: високі стелі з ліпниною, стіни прикрашені потемнілими гобеленами.
У центрі — довгий стіл із чорного граніту, відполірований до дзеркала. На ньому — срібний посуд і десятки келихів із чимось густим і червоним, ніби нас зібралися пригощати кров’ю.
Гостей було небагато: кузени, кілька літніх родичів, один із яких, здається, навіть не кліпав, розглядаючи нас.

Читати далі: Сваха під прикриттям
Анна Лінн
627
відслідковують
Інші блоги
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!!
ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
18 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже гарно)))
Олена Ранцева, Дякую =)
✨❤️✨❤️
Інна Снігова, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Неймовірно ❤️❤️❤️
Аріда Демоніар, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Лорена Мар’ін, ❤️❤️❤️
Йоййй!)) Який атмосферний арт ❤️
Mary J, ❤️❤️❤️
Це ви мене так до читання заманюєте! Я вчора так і не встиг прочитати нові розділи. А от із сьогоднішніми картинками неодмінно дочитаю — візуали супер! ❤️
Анна Лінн, ❤️❤️❤️
Візуал фантастичний ❤️
Діана Лисенко, Дякую. ❤️❤️❤️
Візуал нагадує фільм "Інший світ")
Белла Ісфрелла, Хмм щось є таке готічненько
Ох, як мені подобається арт і опис ❤️❤️❤️
Кері Блек, ❤️❤️❤️ ШІ зробив гарний вайб =)
♥️♥️♥️
Катерина Винокурова, ♥️♥️♥️
Оце так вечеря))) може там справді не вино)))
Христина Вілем, Ммм... сподіваюсь що таки вино ... =))
Дуже гарний✨
Ромул Шерідан, ♥️♥️♥️
Мені згадався Гаррі Поттер, обід у Малфоїв. Дуже атмосферний візуал.
Анна Лінн, Так, то чудова сцена )
Гарно містичний візуал ♥️♥️♥️
Крісті Ко, ♥️♥️♥️
Прям видно — "сурйозні люди")) ❤️❤️❤️
Анна Лінн, ❤️❤️❤️))
На мою думку, ші впорався на 100%.
Лана Жулінська, Так, він прям влучив!
Дуже атмосферно!❤️
Люмен Белл, ❤️❤️❤️
Відразу відчувається щось вампірсько- некромантсько- зомбійське. Коротше, перепрошую за мою бурхливу уяву, але візуал супер✨✨✨ і в тему.
Тея Калиновська, ❤️❤️❤️ Значить візуал спрацював правильно =)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати