Неписун:(

Привіт дорогі мої читачі та читачки. На жаль це дійшов і до мене. Останнім часом дуже важко писати, а натхнення немає жодного. Тому я вимушена поки що зробити паузу у письмі. Адже я впевнена, що ви самі помітили  як довго немає розділів. Скільки буде тривати пауза? Я не знаю. Коли я повернуся назад? Також невідомо. Обіцяю повернутися з купою ідей у фантазії та морем натхнення. Що ж, дякую за розуміння. Адже мені самій важко йти на таку так би мовити відпустку на невизначений термін. Але не переживайте, я не йду з Букнету. Просто роблю перерву, щоб зібратися з думками та продовжити писати для вас. 

Ваша Торі Елін ❤️

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Поділилася б з вами натхненням, бо останнім часом у мене його занадто багато))
Відпочиньте і повертайтесь ♥️

Торі Елін
16.11.2025, 12:43:06

Катерина Винокурова, Дуже дякую ❤️

avatar
Лана Рей
16.11.2025, 10:23:56

Відпочивайте і повертайтесь

Торі Елін
16.11.2025, 12:42:56

Лана Рей, Дякую ❤️

avatar
Люмен Белл
16.11.2025, 06:17:11

Бажаю чудового відпочинку та перезарядки❤️✨

Торі Елін
16.11.2025, 12:42:46

Люмен Белл, Дуже дякую ❤️

avatar
Таїсія Клос
15.11.2025, 23:51:53

У когось неписун) А тут немає часу на викладку)
Хай на вас нападе Муз вже сьогодні ❤️

Торі Елін
16.11.2025, 01:01:04

Таїсія Клос, Дуже дякую, навзаєм))

avatar
Mary J
15.11.2025, 23:28:37

Дуже шкода, але кожен хоч раз стикався з таким! Не засмучуйтесь і дайте собі можливість відновитися) Зате потім.... буде бум! І море натхнення ❤️

Торі Елін
16.11.2025, 01:00:46

Mary J, Дуже дякую, Ваші слова гріють кожну частинку душі))❤️❤️❤️

avatar
Лірія Маєр
15.11.2025, 23:18:54

Не сумуйте та скоріш повертайтесь))
В мене було так в минулому місяці якщо не помиляюсь, я вирішила піти у також відпустку, але поставила собі ціль тиждень відпустки, або іншими словами перезавантаження, і мені це допомогло, спробуйте через тиждень повернутися, якщо після спроби нічого у вашому нинішньому стані не зміниться, то продовжать ще на тиждень, так ви заодно зможете зрозуміти скільки часу вам потрібно на перезавантаження))

Торі Елін
16.11.2025, 01:00:04

Лірія Маєр, Дуже дякую за пораду. Сама вже собі й графіки випуску розділів міняла, але лише тепер зрозуміла, що потрібно відпочити трішки))

avatar
Vladyslav Derda
15.11.2025, 23:07:42

Тримайтеся!!! Зараз усім з цим важко, все мине) повертайтеся з силами!)

Показати 2 відповіді
Vladyslav Derda
15.11.2025, 23:18:55

Торі Елін, Тримайтеся! Головне, щоб ви в безпеці були! Все інше буде)

avatar
Оксана Павелко
15.11.2025, 23:09:30

Ооо... Як я вас розумію... Я вже пів року в такому стані. Теж пишу... намагаюся писати через силу :( Треба дійсно відпочити вам. В мене це вже вдруге, але цей раз занадто затяжний вимушений відпочинок.

Показати 2 відповіді
Оксана Павелко
15.11.2025, 23:13:00

Торі Елін, ☺️❣️❣️❣️✨

avatar
Діана Лисенко
15.11.2025, 23:09:15

Так, перерва іноді справді потрібна (знаю по собі). Але впевнена, що ви повернетеся з новими силами та неймовірними ідеями і приємно нас здивуєте. ❤️

Показати 3 відповіді
Торі Елін
15.11.2025, 23:12:42

Діана Лисенко, (⁠つ⁠✧⁠ω⁠✧⁠)⁠つ❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
15.11.2025, 23:05:15

Ех ((( Натхнення Вам ) Все буде добре )

Торі Елін
15.11.2025, 23:08:27

Morwenna Moon, Дуже дякую ❤️

Інші блоги
Мої думки
Чи хтось ще чекає на продовження книжки,, Відлуння музики ''? Чи варто її дописувати? Бо стільки зусиль вклала в цю історію і боюся, що вона нікому не потрібна в букнеті.
Їй повідомили шокуючу новину...
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Хто веде? ♛
Привіт всім, хто любить темне романтичне фентезі ✌️ Здебільшого я пишу книги з обожнюванням до жінок ♀️ Те, як вони домінують над чоловіками, але схиляються перед їх коханням. Так спершу з'явилася Моя
Чи правильно робить Джаспер?
Сподіваюся, ви не надто сердитеся на Джаспера після вчорашнього розділу. Насправді він робить усе заради Іларії. Так, іноді його рішення можуть здаватися неправильними, а вчинки викликати обурення. Він помиляється,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше