Додано
15.11.25 23:03:30
Неписун:(
Привіт дорогі мої читачі та читачки. На жаль це дійшов і до мене. Останнім часом дуже важко писати, а натхнення немає жодного. Тому я вимушена поки що зробити паузу у письмі. Адже я впевнена, що ви самі помітили як довго немає розділів. Скільки буде тривати пауза? Я не знаю. Коли я повернуся назад? Також невідомо. Обіцяю повернутися з купою ідей у фантазії та морем натхнення. Що ж, дякую за розуміння. Адже мені самій важко йти на таку так би мовити відпустку на невизначений термін. Але не переживайте, я не йду з Букнету. Просто роблю перерву, щоб зібратися з думками та продовжити писати для вас.
Ваша Торі Елін ❤️
Торі Елін
131
відслідковують
Інші блоги
Чи хтось ще чекає на продовження книжки,, Відлуння музики ''? Чи варто її дописувати? Бо стільки зусиль вклала в цю історію і боюся, що вона нікому не потрібна в букнеті.
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Привіт всім, хто любить темне романтичне фентезі ✌️ Здебільшого я пишу книги з обожнюванням до жінок ♀️ Те, як вони домінують над чоловіками, але схиляються перед їх коханням. Так спершу з'явилася Моя
Сподіваюся, ви не надто сердитеся на Джаспера після вчорашнього розділу. Насправді він робить усе заради Іларії. Так, іноді його рішення можуть здаватися неправильними, а вчинки викликати обурення. Він помиляється,
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПоділилася б з вами натхненням, бо останнім часом у мене його занадто багато))
Відпочиньте і повертайтесь ♥️
Катерина Винокурова, Дуже дякую ❤️
Відпочивайте і повертайтесь
Лана Рей, Дякую ❤️
Бажаю чудового відпочинку та перезарядки❤️✨
Люмен Белл, Дуже дякую ❤️
У когось неписун) А тут немає часу на викладку)
Хай на вас нападе Муз вже сьогодні ❤️
Таїсія Клос, Дуже дякую, навзаєм))
Дуже шкода, але кожен хоч раз стикався з таким! Не засмучуйтесь і дайте собі можливість відновитися) Зате потім.... буде бум! І море натхнення ❤️
Mary J, Дуже дякую, Ваші слова гріють кожну частинку душі))❤️❤️❤️
Не сумуйте та скоріш повертайтесь))
В мене було так в минулому місяці якщо не помиляюсь, я вирішила піти у також відпустку, але поставила собі ціль тиждень відпустки, або іншими словами перезавантаження, і мені це допомогло, спробуйте через тиждень повернутися, якщо після спроби нічого у вашому нинішньому стані не зміниться, то продовжать ще на тиждень, так ви заодно зможете зрозуміти скільки часу вам потрібно на перезавантаження))
Лірія Маєр, Дуже дякую за пораду. Сама вже собі й графіки випуску розділів міняла, але лише тепер зрозуміла, що потрібно відпочити трішки))
Тримайтеся!!! Зараз усім з цим важко, все мине) повертайтеся з силами!)
Торі Елін, Тримайтеся! Головне, щоб ви в безпеці були! Все інше буде)
Ооо... Як я вас розумію... Я вже пів року в такому стані. Теж пишу... намагаюся писати через силу :( Треба дійсно відпочити вам. В мене це вже вдруге, але цей раз занадто затяжний вимушений відпочинок.
Торі Елін, ☺️❣️❣️❣️✨
Так, перерва іноді справді потрібна (знаю по собі). Але впевнена, що ви повернетеся з новими силами та неймовірними ідеями і приємно нас здивуєте. ❤️
Діана Лисенко, (つ✧ω✧)つ❤️❤️❤️
Ех ((( Натхнення Вам ) Все буде добре )
Morwenna Moon, Дуже дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати