Додано
15.11.25 20:15:43
Відгук на роман Три кохання на шляху до себе.
Відгук на роман: “Три кохання на шляху до себе”
Автор: Айсі Дора
Жанр твору: Короткий любовний роман.
Містить 21 сторінку.
У межах марафону від Тетяни Гищак.
Книга "Три кохання на шляху до себе" в цілому мені сподобалась. У своєму авторському слові Айсі Дора пояснила, що цей твір є ніби відповіддю іншій книзі — коментарем, викладеним у формі роману.
Головну героїню звуть Аня. Мене особисто зацікавила тематика, що включає елементи психології, якою я не так давно цікавилася. Це не просто любовний роман, що розповідає звичайну історію персонажа. Це ніби посібник чи інструкція до життя жінки в певний період, що охоплює її зростання як особистості, емоційне дозрівання, розуміння і прийняття себе.
Під час читання я ніби подивилася на себе зі сторони: на себе минулу, теперішню і майбутню. Тому я змогла провести багато паралелей між собою та головною героїнею, яка спочатку жила у світі власних очікувань, ілюзій та сподівань.
Книга мені нагадала фільм "Три метри над рівнем неба", зокрема, перший розділ має схожі мотиви. Перші стосунки в книзі закінчилися досить швидко, і моїм очікуванням було, що вони, можливо, відновляться через роки. Однак я розумію, чому автор завершила цей розділ саме так — для збереження головного сенсу, вкладеного у твір.
Мені також дуже сподобалися діалекти, використані в першому розділі. Як на мене, цей метод робить книгу більш живою та автентичною. Автор і надалі дотримується свого задуму в інших розділах, показуючи Аню в різних ролях залежно від її очікувань.
Очікування та власні ілюзії, які з часом втрачають свій сенс, загартовують Аню. Саме про це і йдеться у творі: Три етапи життя Ані, Три кохання, Три випробування, Три етапи становлення себе як особистості.
Ця книга про зростання головної героїні: від дівчинки, яка боялася "що люди скажуть" та втікала від відповідальності за свої вчинки, до жінки, яка впевнена в собі і знає, чого хоче. Вона стала тією, яка обирає себе та працює над собоюю. Вона обрала і полюбила себе, і лише тоді стала по-справжньому щасливою.
Ключові ідеї, які я винесла з прочитаного:
-
"Не важливо, що скажуть про тебе люди"
-
"Не жертвуй собою заради інших"
-
"Все потрібно робити вчасно"
-
"На все свій час"
-
"Полюби і прийми себе, і тебе полюблять інші"
-
"Обери себе"!
Висновок: Я однозначно рекомендую прочитати цю книгу!
Крісті Ко
483
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Запрошую всіх до книги "СОЛОДКА НЕНАВИСТЬ". Оновлення вже на сайті. Анотація до книги "Солодка ненависть" Я присягнулась помститися чоловікові, який зруйнував моє життя. Чоловікові, через якого
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
16 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Аріда Демоніар, ❤️❤️❤️✨
Дуже цікава рецензія))
А зв'язатись з вами якось можна?
Чарівна Мрія, Написала
О, яка вдала рецензія! Дякую.
Твору ще не читала, але ви зацікавили.
Єва Ромік, Щиро дякую за Ваш коментар. Я рада, що в мене вийшло написати гарну рецензію.
Чудова і цікава рецензія.
Світлана Романюк, Щиро, Дякую! ❤️
✨✨✨
Лана Жулінська, Дякую! ✨ ❤️
Дякую за такий теплий й вдумливий відгук. Радію, що Вам сподобалась книга й ви побачили ті сенси, які я намагалася вкласти.
Айсі Дора, Дякую. ❤️ Мені приємно, що Вам, як автору сподобався мій відгук на вашу книгу. ✨
❤️❤️❤️
Morwenna Moon, Дякую ❤️❤️✨✨
❤️❤️❤️
Кіт Анатолій, Дякую! ❤️
Ого, яка чудова рецензія ❤️ Я аж зачиталася!
Діана Лисенко, Дякую! ❤️
Щиро дякую за рекомендацію!)) Рецензія дуже цікава ❤️❤️❤️
Mary J, Дякую, за гарну оцінку рекомендації. ❤️✨❤️✨
Дуже дякую за відгук! Сподобалося, як ви передали психологічну складову книги й акценти на становленні героїні. Фільм “Три метри над рівнем неба” мені подобається, тож після вашого порівняння книгу точно читатиму. Дякую за рекомендацію!✨❤️✨
Віталій Козаченко, Дякую, я старалася описати книгу, яка мені сподобалась, щоб не зіпсувати враження від неї. Не пошкодуєте прочитавши цю книгу. Вони читається легко. Я прочитала за один раз. ❤️✨
❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, ❤️❤️❤️
Прекрасні настанови у кінці. Але, щоб їх зрозуміти всім потрібен час. На все свій час))
Катерина Винокурова, Дякую, так ви праві! ❤️
☺️❣️❣️❣️✨
Оксана Павелко, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати