Додано
14.11.25 20:03:34
Розмова Русалки та Водяника.
Вирішила написати можливу частину тексту. Розмова Русалки та Водяника.
Десь на узліссі біля річки. Грайлва русалка розмовляла з Водяником!
- Водянику, батечко мій батечко. Чи гарна я сьогодні!? - В гарному піднесеному настрої, трохи пританцьовуючи спитала русалка.
- Ти завжди, Гарна моя Лілея, а сьогодні прямо особливо вся світишся від щастя.
- Бачиш я з гілля верби собі нову сукню створила
- Ти ж моя моя майстриня. Вже до свят купальських готуєшся.
- Так, батечко. Я хочу бути гарніша всіх створінь. Щоб музика і співи були для мене і слово чарівне моїм було. - русалка сіла поруч з водяником
- Ти вразиш всіх, моя доню. Бо чарівнішої за тебе в цих лісах немає.
- А як же Мавка батечку? Вона теж гарна.
- Вона, хоч і гарна, але ти все ж гарніша. Мавка вже геть понурою стала не до свята їй зараз. - відповів водяний.
- Вона мені подобається, тільки пісні її стали сумні журливі. А раніше вона була мов та лебідка гарна та весела. Я хотіла бути чимось схожою на неї.
- Біда її спіткала доню. Ти краще не бери з неї прикладу, та не повторюй її помилок, а саме головне пам'ятай: "Не Закохусь" в людей. Бо загублять вони тебе. І душа твоя зв'язне і краса змарніє.
- Батечку серденьку ж не накажеш. Хоча я і не збиралась з людьми водитись. Вони всі не цікаві мені. Понурі...
- Ти просто їх всіх незнаєш, доню... З долею суму мовив водяник.
Далі буде. І візуал, якими їх бачить ШІ.

Крісті Ко
483
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Запрошую всіх до книги "СОЛОДКА НЕНАВИСТЬ". Оновлення вже на сайті. Анотація до книги "Солодка ненависть" Я присягнулась помститися чоловікові, який зруйнував моє життя. Чоловікові, через якого
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯк казково ♥️♥️♥️
Ольха Елдер, Дякую! ♥️✨
☺️❣️❣️❣️✨
Оксана Павелко, Дякую! ♥️
Гарні візуалізації ❤️
Світлана Романюк, Дякую! ❤️
Як же гарно ❤️✨
Ромул Шерідан, Дякую! ❤️✨❤️
Гарні візуали ✨️❤️✨️ Такі чарівні й атмосферні))
Анжеліка Горан, Щиро дякую, Вам! ❤️✨
♥️♥️♥️
Лада Короп, Дякую! ❤️❤️✨✨
Казкова атмосфера))
Белла Ісфрелла, Дякую! ❤️
Візуалізації як завжди казково неймовірні ❤️✨
Діана Лисенко, Щиро Дякую! ❤️
Друга картинка дуже гарна.
Ех ці ж люди))
Катерина Винокурова, Дякую, так люди такі намагаються зруйнувати все чим не можуть мати самі або володіти цим.
✨❤️✨
Віталій Козаченко, ❤️❤️✨✨❤️❤️
Коментар видалено
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати