Додано
14.11.25 16:58:50
"Недоторкана" - завершена і вже в продажі!
Вітаю, шановні читачі!
Власне, ось. Що буде далі? Кілька днів відпочину - треба "відпустити" цю історію та очистити мозок для роботи над наступною. Заразом планую почитати одну книжечку, яка особисто мене добряче так інтригує. Якщо сподобається - готуйтесь до рекомендації :-D
А після цього почну працювати над наступною історією. Якою? Залежатиме від вас.
Адже поки я відпочиваю, запрошую до свого ТГ-каналу, де прямо зараз збираю думки щодо того, який саме з запропонованих в дописі варіантів вам хочеться почитати в наступній історії. Заразом в коментарях і просто потеревенити можна, я дуже люблю спілкуватись з читачами ;)
Дякую, що читаєте! Бережіть себе!
Анні Флейм
2495
відслідковують
Інші блоги
— Скільки людей нам... — почав було говорити Хантер, який сидів навпроти, але зупинився на півслові. Його садистська посмішка миттєво зникла, а погляд намертво втупився в одну точку за моєю спиною. Артур поруч
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші
2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️
Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОо)) книжечку яку ви обрали почитати – крута, щиро рекомендую✨️
Ганна Літвін, Дякую)
Вітаю з завершенням історії вона була чудовою, натхнення Вам
Тетяна Рибак, О, а як мені приємно розповідати про те, що залишилось "за кадром" чи пояснювати моменти, які виявилися неочевидними в самому творі...)))) Обожнюю такі коментарі ^_^
Вітаю із завершенням історії!
Чарівна Мрія, Дякую! ^_^
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати