Кінець другої частини
Вітаю, друзі, у мене для вас важлива новина ✨
Сьогодні я офіційно завершила другу частину циклу «Між світлом і тінню. Чужа».
Цікаво вийшло, як вона далась мені простіше, ніж перша. Хоча, певно, це логічно, бо починати завжди складніше... Але не про це зараз)
Знаєте, коли я писала фінальні розділи, завжди виникало особливе відчуття, ніби закриваю двері кімнати, в якій жила давно. Так само було і з другою частиною. Вона дала мені багато відкриттів і багато тиші. Багато моментів, коли я сиділа над текстом і думала: «Це саме те, як повинно бути». І багато моментів, коли доводилося зупинятись, щоб перевести подих.
Так, тепер я впевнена, що письменництво - це свого роду магія, яка зачаровує й самого автора ✨
Що ж, я щаслива, що можу тепер ділитися цією історією з вами. Дякую кожному й кожній, хто читав, коментував, підтримував і просто був поруч у цьому магічному процесі ❤️
Ви - ті, хто дає мені сили продовжувати.
А попереду тепер третя, завершальна частина. Вона вже чекає свого часу (чекайте в другій половині грудня). А поки що насолоджуйтесь другою, яка вже повністю готова.
Дякую вам за те, що знову проходите цей шлях разом зі мною✨
З любов’ю,
Лорена Мар’ін ❤️
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНатхненної праці! ❤️❤️❤️
Світлана Фоя, Дуже дякую ✨
Вітаю з завершенням другої частини)
Діана Лисенко, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати