"Подих з минулого" Завершено❤️

 

Привіт, мої любі!

Хочу поділитися з вами чудовою новиною! Книгу ПОДИХ З МИНУЛОГО завершено! 

Щиро дякую вам усім, що читали цю непросту історію кохання. Розділили з героями біль, сльози і щасливі моменти.

Це була історія великих втрат і дивовижних подарунків долі. Я щиро вірю, що і в житті так буває. Просто завжди треба вірити. Навіть, коли сил не залишається. І тоді диво трапиться.

 

Залишу тут частинку епілогу)

 

– Люблю такі зустрічі, – каже Злата, підморгуючи, – коли ми ось так збираємось, у мене з'являється відчуття, що немає між нами ні відстані, ні часу.

– І я люблю ці зустрічі, – зізнаюсь. – Шкода лише, що ми не часто зустрічаємось, – кажу й дивлюся на Марка.

Він саме стоїть на кухні, допомагає накривати на стіл, і, зловивши мій погляд, кидає мені ту ж усмішку – спокійну, впевнену, теплу. Таку, в якій усе наше життя.

Поруч сидить Єва з чоловіком і маленькою донечкою – білявкою, що постійно крутиться біля Тимура.

Марк приносить келихи з соком для дітей, а потім підходить до мене, бере за руку і шепоче:

– Ну що, імениннице, готова загадати бажання?

Я дивлюся на торт, на свічки, на всіх, хто тут, у нашому домі. На тих, хто залишився, пройшов крізь біль, втрати, але навчився знову жити.

 Тимур підбігає, бере мене за руку і каже:

– Мамо, давай разом!

Ми задуваємо свічки одночасно. Голоси, сміх, обійми – усе зливається в один теплий потік щастя. Я відчуваю, як Марк обіймає мене позаду, кладе долоню на мій живіт, де вже ледь помітно нове життя, і шепоче:

 – З днем народження, кохана.



 

Дякую, що ви зі мною. Дякую за підтримку

Ваша Уляна Пас

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Mari
12.11.2025, 08:16:00

Дякуємо за прекрасний роман він дійсно вчить жити і переживати і як Фенікс відроджуватися з попелу.

avatar
Svetlana Zhibort
12.11.2025, 00:15:16

❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
11.11.2025, 23:40:31

❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Анна
11.11.2025, 21:53:50

Книга дуже емоційна і чутлива!
Дуже на неї чекала, після історії Злати, і книга про Стасю не розчарувала).
Дякую автору!

avatar
Крісті Ко
11.11.2025, 21:52:24

Вітаю із завершенням книги. ❤️

avatar
Світлана Ганчук
11.11.2025, 21:51:12

Неймовірна книга!

Інші блоги
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
В діалозі моїх героїв...
Прозвучала така фраза: То хто має рацію? Той хто тримає обіцянку, дану дуже давно, чи з часом вони втрачають свою цінність? Розсудити хто з героїв правий можна тут: Оберни...
Продовження триває
Далі буде… Андрій та Марійка нарешті після всіх випробувань повернулися в Україну. Що знову задумав Адам, поки Андрій буде у США? Він знову хоче домогтися свого. Та чи йому це справді вдасться за відсутності Андрія? Все
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше