Молоко і Полин

"Молоко і Полин" цікава штука, я задумалася над тим шо таке міське фентезі, поправді жанр не мій. 
Але...але цікавість мене перемогла, я взяла простий олівець, вирвала листок з блокноту і почала малювати круги по листку, безцільно, криво, не гарно, а цим часом в голові просто гамір з ідей і назв. 
Але в самому кутку відкопала я ось це чудо "Молоко і Полин", вирвала ще один листок з блокноту, і по центру листка так і записала "Молоко і Полин", обвела по кругу хмаринкою. Домалювала сонечко, півмісяць, пару зірок, Сатурн.... і почала думати "а про що це?".

Міське фентезі. 
"значить місто і фентезі"

але де я бачила чудеса і різних цікавих персонажів ? 
в кавʼярні!

але писати від імені героїні скучно, нада шось інше...ізюмінка так сказати

і вона знайшлася, точніше він, пан домовик власник кавʼярні, бізнесмен шоб ви понімали, от він і розповідає історію різних див що бувають в його кавʼярні, з його працівниками і колоритними відвідувачами \(• •)/ 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
ВсІм, ВсІм ,всІм.
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
А в мене для вас гарні новини!
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Книги, які не читають
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше