Фінальне слово.

Вітаю! Книга Не шукай собі біди. завершена. ✨ 

Все, що я хотіла показати в цій книзі я написала. Писати її було одночасно легко і важко — легко, коли сюжет сам жив у моїй уяві, і важко, коли доводилося пропускати через себе почуття героїв, їхню біль і втрати.

Ця книга не має щасливого фіналу. Вона показує людські вади, почуття, гріхи та пояснює, чому головні герої стали такими, якими ми їх бачимо. Слово має силу, і воно завжди знаходить того, кому воно потрібне або вигідне. Кожен вчинок має свої наслідки. 

Крім того, ця історія дала мені відповідь на головне питання, яке завжди було на поверхні: “Чому знищується село?” Відповідь проста і трагічна — через це у нас відбирають частину нашої ідентичності та культури. Багато письменників і поетів писали про українське село, і через ці історії ми відчуваємо його дух, красу та втрати...

❤️ Дякую, що читали цю історію і дозволили їй жити у ваших думках. ❣️❣️❣️

 

З повагою Ваша Крісті Ко. 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ісса Белла
10.11.2025, 08:48:07

Чудова історія і важливе послання)

Крісті Ко
10.11.2025, 18:55:20

Ісса Белла, Щиро, Дякую, Вам!!! ❤️ ❤️ ❤️

avatar
Лана Рей
10.11.2025, 01:02:33

Вітаю із завершенням книги. Для мене це завжди найскладніше. Успіхів і натхнення. ❤️ ❤️ ❤️

Крісті Ко
10.11.2025, 07:43:14

Лана Рей, Дякую! ❤️ Так це складно, прощатися з ідеєю... ❤️

avatar
Ромул Шерідан
09.11.2025, 23:51:29

Вітаю з завершенням книги ✨❤️✨

Крісті Ко
10.11.2025, 07:42:04

Ромул Шерідан, Дякую ❤️

Інші блоги
✨✨✨мої золоті фантазії ✨✨✨
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Володарі океану: відтінки покори
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Новий розділ від Корсуна. Приєднуйтесь!
Запрошую всіх до книги "СОЛОДКА НЕНАВИСТЬ". Оновлення вже на сайті. Анотація до книги "Солодка ненависть" Я присягнулась помститися чоловікові, який зруйнував моє життя. Чоловікові, через якого
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше