Візуал. Світло мага: Невідомий.

Вітаю! Трохи візуалу для вчорашнього оновлення! Світло мага: Невідомий. Світ гномів. 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Діана Лисенко
07.11.2025, 23:37:18

Неймовірно гарно ❤️❤️❤️

Крісті Ко
08.11.2025, 09:46:36

Діана Лисенко, Дякую ❤️

avatar
Тая Бровська
07.11.2025, 21:51:40

Ах, краса!

Крісті Ко
07.11.2025, 23:22:44

Тая Бровська, Дякую ❤️✨

avatar
Кері Блек
07.11.2025, 22:05:41

Як це гарно ❤️❤️❤️

Крісті Ко
07.11.2025, 23:22:34

Кері Блек, Дякую ❤️

avatar
Сергіель Краель
07.11.2025, 23:16:16

Вау! Крутяк. Одразу уявив себе в тій місцевості. Свій серед своїх ;)

Крісті Ко
07.11.2025, 23:22:21

Сергіель Краель, Я рада, що ваша уява спрацювала саме так ❤️✨

avatar
Оксана Павелко
07.11.2025, 21:50:15

☺️❤️❤️❤️✨

Крісті Ко
07.11.2025, 21:51:00

Оксана Павелко, Дякую! ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

Крісті Ко
07.11.2025, 21:50:48

Діана Козловська, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Mary J
07.11.2025, 21:48:45

Красааа❤️

Крісті Ко
07.11.2025, 21:49:27

Mary J, Дякую! ❤️

Інші блоги
Подорож до скель Муерно-Арі. Рецензія
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
✧ Колонія. Нові розділи, тизери й колажі» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ 58 розділ «Головна Будівля Адміністрації» вже на сайті, а сьогодні о 12:00 виходить новий 59 розділ «Таємнича комірчина» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки». Я
Іноді я думаю, що...
Раю не можна близько підпускати до дітей! Ні, ну серйозно, Рая проводить терапію приблизно так само, як ведмідь проводить курси з безпеки в лісі. Терапія маленької Катрусі тут "Оберни..." Як Рая "трохи налякала"
Привіт-привіт!
Маю дві прекрасні знижки! Буду тобою володіти - Я казав, що тобі не вдасться сховатися, - стискаю подарований ним букет. Шипи завдають біль, але я навіть не кривлюсь. Страх заглушає все. – Я й не думала. Я повернулася
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше