Додано
07.11.25 21:03:03
Дивно, як іноді натрапляєш на старі рядки.
Дивно, як іноді натрапляєш на старі рядки.
Нещодавно знайшов свій вірш, написаний майже десять років тому. Його не було в жодній із моїх збірок, він просто загубився десь в цифрових архівах. І осю сьогодні знайшовши його я вирішив поділитися ним з вами. Це особистий спогад, відбиток колишніх почуттів, які колись жили в серці. Здається, що це було вчора, як же час насправді пролітає і зплишає спогади, а комусь і вірші,)
Прошу тебе не йди,
Залишися зі мною,
Не хочу тебе втратити,
Будь зіркою сяйною,
Будь смішною й складною,
Лишень тільки собою,
Собою ніжною будь,
І не роби серце стіною,
Будь сонцем і весною,
Моїм безкраїм морем,
Незнайомкою нічною,
Котра приходить з вітром,
Будь найріднішою, ніжною,
Однією та різною,
У світі цьому — незвичною,
Багатою та бідною,
Небом будь моїм,
І його світлим сонцем,
Що освітлює мій шлях,
Будь нагороди вінцем,
Будь юною принцесою,
А хочеш будь королевою,
Байдужою або ревнивою,
Та завжди лише милою,
Будь ранковим світанням,
Щастям, радістю й зітханням,
Будь ніби тихе звучання,
Просто будь моїм коханням,
Ніччю темною і днем яскравим,
Намалюй нам на небокраї,
Птахів, веселку, щастя,
Найщирішими барвами,
Будь теплом мені літнім,
І холодом зимовим,
Свіжим запахом осені,
Ароматом трояндовим,
Моїм всесвітом будь,
А в ньому кожною зіркою,
Галактикою, квазирем, планетою,
Його безкрайньою частинкою,
Подихом моїм будь,
Великим, славним подвигом,
Мого щастя мотивом,
Моїм чудесним дивом,
Будь найскромнішою,
Та самою величною,
Омріяною будь вірною і ніжною,
Тонкою, чуйною, струною,
Рибиною в синім морі,
В небі птахом будь чудовим,
Ноткою на голосному мінорі,
Моїм смаком медовим,
Будь сонечком прекрасним,
Ангелом небесним,
Вітром з дощем рясним,
Моїм коханням пристрасним,
Будь ким захочеш бути,
Лише б з тобою бути,
Щоб цілувати очі твої,
І зберегти все набуте,
Будь просто тут завжди,
Поруч будь зі мною,
Не хочу тебе втратити,
Бо живу лиш тобою.
Залишися зі мною,
Не хочу тебе втратити,
Будь зіркою сяйною,
Будь смішною й складною,
Лишень тільки собою,
Собою ніжною будь,
І не роби серце стіною,
Будь сонцем і весною,
Моїм безкраїм морем,
Незнайомкою нічною,
Котра приходить з вітром,
Будь найріднішою, ніжною,
Однією та різною,
У світі цьому — незвичною,
Багатою та бідною,
Небом будь моїм,
І його світлим сонцем,
Що освітлює мій шлях,
Будь нагороди вінцем,
Будь юною принцесою,
А хочеш будь королевою,
Байдужою або ревнивою,
Та завжди лише милою,
Будь ранковим світанням,
Щастям, радістю й зітханням,
Будь ніби тихе звучання,
Просто будь моїм коханням,
Ніччю темною і днем яскравим,
Намалюй нам на небокраї,
Птахів, веселку, щастя,
Найщирішими барвами,
Будь теплом мені літнім,
І холодом зимовим,
Свіжим запахом осені,
Ароматом трояндовим,
Моїм всесвітом будь,
А в ньому кожною зіркою,
Галактикою, квазирем, планетою,
Його безкрайньою частинкою,
Подихом моїм будь,
Великим, славним подвигом,
Мого щастя мотивом,
Моїм чудесним дивом,
Будь найскромнішою,
Та самою величною,
Омріяною будь вірною і ніжною,
Тонкою, чуйною, струною,
Рибиною в синім морі,
В небі птахом будь чудовим,
Ноткою на голосному мінорі,
Моїм смаком медовим,
Будь сонечком прекрасним,
Ангелом небесним,
Вітром з дощем рясним,
Моїм коханням пристрасним,
Будь ким захочеш бути,
Лише б з тобою бути,
Щоб цілувати очі твої,
І зберегти все набуте,
Будь просто тут завжди,
Поруч будь зі мною,
Не хочу тебе втратити,
Бо живу лиш тобою.

Vladyslav Derda
250
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
Друзі, книга "Тримай мене міцніше" буде недоступна на букнеті з завтрашнього дня, 25 червня. Будь ласка, дочитайте, якщо вас захопила історія Лізи та Романа.
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯк же гарно звучить! Дуже щирі і душевні слова.
Й справді, коли натрапляєш на свої старі рядки, то одразу прокидається дивне відчуття. Хочеться згадувати минуле, як усе було і ті емоції, які переживав під час написання
Віка Лукашук, Саме так, ніби струмом пронизує і повертає в той час в ті емоції) дякую, здається раніше я був більш романтичнішим ніж зараз=D
Неймовірно, стільки слів! І ? : а Вона читала?. не знаю як, але зараз попробую щось зберегти собі, Дяка Богу, хоч у блозі можна скрін зробити
Оля Пасічник, Можливо) хто із людей збагне нутро іншого?) сподіваюся ця дівчина щаслива!) ох знаєте ви маєте рацію, я й сам стільки всього пройшов з того часу, і в 29 збагнув, що нічого не тямлю в житті і людях)
❤️❤️❤️
Крісті Ко, )))
Дуже гарно. Прекрасні аналогії.
Ромул Шерідан, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати