Дивно, як іноді натрапляєш на старі рядки.

Дивно, як іноді натрапляєш на старі рядки.

Нещодавно знайшов свій вірш, написаний майже десять років тому. Його не було в жодній із моїх збірок, він просто загубився десь в цифрових архівах. І осю сьогодні знайшовши його я вирішив поділитися ним з вами. Це особистий спогад, відбиток колишніх почуттів, які колись жили в серці. Здається, що це було вчора, як же час насправді пролітає і зплишає спогади, а комусь і вірші,)

Прошу тебе не йди,
Залишися зі мною,
Не хочу тебе втратити,
Будь зіркою сяйною,
Будь смішною й складною,
Лишень тільки собою,
Собою ніжною будь,
І не роби серце стіною,
Будь сонцем і весною,
Моїм безкраїм морем,
Незнайомкою нічною,
Котра приходить з вітром,
Будь найріднішою, ніжною,
Однією та різною,
У світі цьому — незвичною,
Багатою та бідною,
Небом будь моїм,
І його світлим сонцем,
Що освітлює мій шлях,
Будь нагороди вінцем,
Будь юною принцесою,
А хочеш будь королевою,
Байдужою або ревнивою,
Та завжди лише милою,
Будь ранковим світанням,
Щастям, радістю й зітханням,
Будь ніби тихе звучання,
Просто будь моїм коханням,
Ніччю темною і днем яскравим,
Намалюй нам на небокраї,
Птахів, веселку, щастя,
Найщирішими барвами,
Будь теплом мені літнім,
І холодом зимовим,
Свіжим запахом осені,
Ароматом трояндовим,
Моїм всесвітом будь,
А в ньому кожною зіркою,
Галактикою, квазирем, планетою,
Його безкрайньою частинкою,
Подихом моїм будь,
Великим, славним подвигом,
Мого щастя мотивом,
Моїм чудесним дивом,
Будь найскромнішою,
Та самою величною,
Омріяною будь вірною і ніжною,
Тонкою, чуйною, струною,
Рибиною в синім морі,
В небі птахом будь чудовим,
Ноткою на голосному мінорі,
Моїм смаком медовим,
Будь сонечком прекрасним,
Ангелом небесним,
Вітром з дощем рясним,
Моїм коханням пристрасним,
Будь ким захочеш бути,
Лише б з тобою бути,
Щоб цілувати очі твої,
І зберегти все набуте,
Будь просто тут завжди,
Поруч будь зі мною,
Не хочу тебе втратити,
Бо живу лиш тобою.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Віка Лукашук
08.11.2025, 10:12:38

Як же гарно звучить! Дуже щирі і душевні слова.
Й справді, коли натрапляєш на свої старі рядки, то одразу прокидається дивне відчуття. Хочеться згадувати минуле, як усе було і ті емоції, які переживав під час написання

Vladyslav Derda
08.11.2025, 13:55:13

Віка Лукашук, Саме так, ніби струмом пронизує і повертає в той час в ті емоції) дякую, здається раніше я був більш романтичнішим ніж зараз=D

avatar
Оля Пасічник
07.11.2025, 22:32:23

Неймовірно, стільки слів! І ? : а Вона читала?. не знаю як, але зараз попробую щось зберегти собі, Дяка Богу, хоч у блозі можна скрін зробити

Показати 3 відповіді
Vladyslav Derda
08.11.2025, 13:53:07

Оля Пасічник, Можливо) хто із людей збагне нутро іншого?) сподіваюся ця дівчина щаслива!) ох знаєте ви маєте рацію, я й сам стільки всього пройшов з того часу, і в 29 збагнув, що нічого не тямлю в житті і людях)

avatar
Крісті Ко
07.11.2025, 21:06:22

❤️❤️❤️

Vladyslav Derda
07.11.2025, 22:31:47

Крісті Ко, )))

avatar
Ромул Шерідан
07.11.2025, 21:22:55

Дуже гарно. Прекрасні аналогії.

Vladyslav Derda
07.11.2025, 22:31:41

Ромул Шерідан, Дякую)

Інші блоги
❣️❣️❣️ сторінка взаємної підтримки❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
"Танго з мажором", "Дика фурія..." — оновлено!
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
Тримай мене міцніше буде недоступна
Друзі, книга "Тримай мене міцніше" буде недоступна на букнеті з завтрашнього дня, 25 червня. Будь ласка, дочитайте, якщо вас захопила історія Лізи та Романа.
Містика? здогадка? чи життєвий досвід?..
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше