Невеличке вибачення та пояснення!

Друзі, пробачте, що так довго не з’являлися нові розділи :(
Почалися модулі в університеті, а з ними — купа роботи: написання статей, тез і всього того, що забирає час і сили.

А коли все ж випадає вільна хвилинка — мене неймовірно тягне до малювання істот для Бестіарію
Одна істота може забирати 3–5 днів, залежно від складності та натхнення, тож процес рухається повільно, але з душею.

Обіцяю — нові розділи обов’язково будуть!
Дякую, що залишаєтесь поруч і чекаєте ❤

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лекса Т. Кюро
10.11.2025, 14:52:51

Наснаги та успіхів Вам! ❤️ Робіть все в своєму темпі, ми будемо чекати(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)

avatar
Лірія Маєр
07.11.2025, 22:50:55

Всьому свій час, тож успіхів вам ❤️

MariWolf
08.11.2025, 10:01:26

Лірія Маєр, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Mary J
07.11.2025, 21:04:03

❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
07.11.2025, 13:31:59

❤️❤️❤️

MariWolf
07.11.2025, 18:21:45

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

avatar
Кіт Анатолій
07.11.2025, 13:54:24

❤️❤️❤️

MariWolf
07.11.2025, 18:21:41

Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
07.11.2025, 15:11:46

❣️❣️❣️❣️

MariWolf
07.11.2025, 18:21:36

Ромул Шерідан, ❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
07.11.2025, 14:36:42

❤️❤️❤️

MariWolf
07.11.2025, 18:21:33

Morwenna Moon, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Щось змінюється...
— Ти що, й справді гадаєш, що подобаєшся всім? — Угу, — Влад нахилився до її вуха і прошепотів: — Видають дрібниці. — Ну і які ж? — Ліза криво всміхнулася і склала руки на грудях. — Наприклад, ти не просиш
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
Нарешті моя перша передплата! Усе завдяки вам ❤️
Мої любі, тримайте допис, який я писала, не вірячи в реальність цього моменту ❤️ Книга Наречена мого сина Уявіть: за два тижні — весілля. Сукня куплена, дата призначена, життя розписане на двадцять років уперед.
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
оновлення
Книги "Любов, яка не знає свого імені" І в якості візуалу - Джинши з "Монологу травниці"
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше