Любов закохана у Мрію

Mary J  - Авторка у якої чарівність помножена на внутрішню чутливість. Глибина відчуття сердець, почутів та Всествіту у цієї Авторки майже на нереальному рівні.  Сила емптійного відтворення та сприйняття обмежується лише межами фізичного тіла. Хоча...Іноді навіть рветься і за його межі. Її погляд бачить саму суть речей, але серце проникає набагато глибше. Світ який вона відтворює це не просто історія - це скриня яка сповна насичена емоціями, пристрастями та глибиною! Тож якщо твоє серце прагне насититись сповна чистою яскравою енергією ємоцій - не вагайся та поринай у Океан Магії Почуттів який вона так майстерно відтворила саме для тебе!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лір
05.11.2025, 11:47:35

Погоджуюсь із кожним словом! Це просто дивовижна авторка, і така тепла і сонячна людина! Вона вміє так мелодійно, захопливо і душевно писати, що неможливо відірватися, це справжній дар!♥️︎♥️︎♥️︎

Mary J
05.11.2025, 17:11:51

Анна Лір, Анно!)) Ну ви вже який раз змушуєте мене плакати і зашарітися ♥️︎♥️︎♥️︎ Від такої авторки... читати такі слова!)) Щиро вам дякую і безмежно ціную кожне слово ♥️︎

avatar
Таїсія Клос
05.11.2025, 12:00:20

Гарно описали. Обов*язково зазирну.

avatar
Mary J
05.11.2025, 09:50:37

ОМГ!!!)) Чи я плачу? Ні. Чи я ридаю? Так! *активно киває, заливаючи ноутбук сльозами*
Я безмежно вдячна вам за такі теплі й щирі слова ♥️︎ Не знаю, чим заслужила таку високу оцінку!)) Ваш блог розбив моє серденько найкращим із можливих варіантів ♥️︎ А кожне слово відгукнулося в тілі теплом!
Відправляю своє у світ, в надії, що воно дійде до вас! І яка неймовірна картинка!)) Боже!))
Адріане, дякую за ваші слова — вони подарували мені стільки натхнення!))) І щиро дякую за ваш час! Це безмежно цінно і жодні з наявних слів у світі не зможуть описати те, що я зараз відчуваю ♥️︎♥️︎♥️︎

Показати 2 відповіді
Mary J
05.11.2025, 11:42:15

Адріан Анжелворд, ♥️︎♥️︎♥️︎

Дуже приємний блог. Гарні слова і чудова картинка, яка одразу привертає увагу.✨️ Mary J справді талановита, її історія читається легко й емоційно, а персонажі живі та цікаві.❤️

Показати 3 відповіді

Mary J, ❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
05.11.2025, 10:31:11

Презентація, як завжди, неповторна і чарівна!

avatar
Саністер
05.11.2025, 09:32:21

Гарна царевна! Відмінна генерація. І блог цікавий)

Інші блоги
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Скоро фінал - Залежність Рейзора
Всім привіт! Вже на наступному тижні ми дізнаємося, чим же закінчиться історія цього гарячого нахаби-мійльонера і його норовливої коханої. Після того ціна на книжку стане 89 грн., тому, хто ще думає, купляти, чи ні - не зволікайте. "Залежність
Гаряча знижка ❗
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Кумедні цифри)
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше