Додано
04.11.25 20:22:07
Величезна затримка.
Відсутність третього розділу я можу пояснити лише своєю неспроможністю написати його, та попросити у вас вибачення через свою самовпевненість у тому що написання книги є дуже простим зайняттям.
На сам перед я хочу визнати свою тупість та неспроможність довести до розуму задумане, я не знаю чи здійсниться це колись чи ні але я хочу поки кинути своє написання та просто взятись за голову й добряче подумати, може зможу придумати сюжет та події для книги (може й двух бо у мене вже є в голові дещо, це або зірка або могила котра мене зневірить ще більше.)
Капець
4
відслідковують
Інші блоги
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок
Любі читачі Вимушена взяти кілька днів перерви, але не хвилюйтеся, книга "Перший зорепад. Плато Злиття" продовжує жити, просто йде на невеличкі вихідні. Зовсім скоро оновлення виходитимуть знову, а поки що буду
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВи той, не розстраюйтесь, якщо не йде ця можливо поки відкладіть, спробуйте почати щось нове а там дай бог і з'явиться натхнення повернутися. Іноді не варто придумувати фінал достатньо писати як рухаються події відштовхуючись від того що вже зробили герої можливо це дасть вам якусь підказку. Енівей сил вам і наснаги, не здавайтесь і той не заганяйтесь так, навіть якщо далі піде гірше не страшно завжди можна потім переписати підправити тощо, короч держу за вас кулаки
Шибеник, Дякую, ваші слова це прям останній вихід якщо не попре так то почну спочатку, хоча мені зараз й так не дуже подобається раніше придумане що до наявного тексту у розділах, там по плану (якісь три чотири ідеї) все надто добре, тож я й справді креще запозичу з існуючого та створю світ наново й зроблю баланс драми та гумору. Дякую за ваш коментар він як бальзам на душу)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати