Додано
03.11.25 00:19:13
Моє натхнення і моє заспокійливе
Просто сіамська кицька. Просто обожнюю її. У мене все.

Night Rain
201
відслідковують
Інші блоги
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯка гарненька ))) Здоров'ячка вам обом ))
Night Rain, Дякую! ♥️
О, ви змінили аватарку! Яка ви гарна!♥️♥️♥️ І вітаю з першою сотнею підписників!!! ♥️♥️♥️
Анна Лір, Оооо, перші привітання, щиро вам дякую❤❤❤❤ Я сама дуже і дуже рада першій сотні відданих читачів❤❤
Дякую за компліменти, я завжди радію вашим коментарям❤❤❤
Яка красуня!♥️♥️♥️ А як її звати?
Анна Лір, Дякую❤ І дуже приємно, що ви пам`ятаєте такі дрібниці❤❤❤
Гарнюня) Та ще й триколірна – це вважається хорошою прикметою)
Dana N, Оо, дякую, не знала про цю прикмету❤
У мене теж є киця :)
А ви своїй спойлери розповідаєте?
Ірина Скрипник, Так, кицьки - то любов на все життя❤❤ Любов і арбузерство, як я люблю жартувати, коли кицька починає під час гри кусатися☺️
Погладьте її в смачненького дайте
Levia Eneila, Обов`язково☺️ Цей ритуал виконується мінімум тричі на день❤❤
Просто краса. А ці очі ❤️о❤️
Поліна Ташань, Так, очі - це божественно❤️❤️
Гарна кицька
Ромул Шерідан, Так, найкрасивіша кицька на районі;))❤️❤️
Красуня яка)))
Маринка Черемних, Так, красунечка, найбільше сіамських і люблю❤️❤️
Красуня ≧◠ᴥ◠≦
Кіт Анатолій, Так, красуня❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати