Ахтунг! Ахтунг! Продовження

“Тієї ночі, коли грішник поцілував янгола”.  

 

Повернення блудної авторки!

 

Найтепліші вітаннячка всім добрим людям! 

 

Я щиро прошу пробачення у всіх читачів, кого зачепила ця історія і кому цікаво, що там буде далі.

Попри мої проблеми, страждання-метання і хронічну нестачу часу, я подумала, що це геть нечесно щодо читачів, та й самій цікаво, чим воно все закінчиться. Тож взялась до роботи. Книга сама себе не допише. 

Цієї неділі, 2 листопада, десь вечорком розморожуємось. 

Тож є трохи часу для всіх бажаючих оновити в памʼяті події попередніх книг циклу. 

Нові глави будуть виходити через день вечорами. 

Я ще раз прошу у всіх вибачення і сподіваюся, що читачі отримають справжнє задоволення від читання. 

 

Бережіть себе та рідних!

Хай добро не полишає дім, охорони Божої 24/7.

Ваша Міа. 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана
30.10.2025, 19:49:59

Привіт, люба Мієчко! Накінець-то ти згадала про своїх читачок і свою заморожену книгу. Я терпеливо чекала цього моменту. Я рада! Готова заново поринати в цю емоційну історію. І щиро надіюся, що таки ж дізнаюся,, чим все завершиться)). Бо головні герої такі ж непередбачувані у своїх діях, як і їхня авторка).

Міа Натан
30.10.2025, 20:48:05

Оксана, Привіт, моє сонечко! Я рада, що тобі досі цікава ця історія. Скажу чесно, думала про тебе, коли вирішила взяти себе в руки і таки дописати цю трилогію. Я трошки хвилююся, чи все спрацює, я про технічний бік справи, бо ще ніколи не була в такій ситуації, коли треба розморозити книгу, але сподіваюся все буде добре. Єдине, що можу сказати - готуйся, моя рідна - там буде фірмове, чи то пак чистісіньке, я сльоза дитини, знущання з героїв. Буду дуже чекати на твій фідбек, твої враження у коментарях. Зазвичай я пишу орієнтуючись на твої коментарі, реакції, але тут буде - чисто моя хвора уява. Гарного тобі вечора й спокійного неба!

Інші блоги
?мовчання чи голос?
А якщо найбільша небезпека виглядає як турбота? Чи помітили ви момент, коли Лілі вперше відчула, що щось не так? Цікаво, чи збігаються наші спостереження. Нова глава роману «Поки я мовчала» вже на Букнет та
Чергова подвійна знижка!
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Ви вже це бачили?
Наша п'ятірка друзів з книги "Розлом Морського Диявола. Перша жертва". знайшли у своєму будиночку загадкову збірку легенд. — Хлопці! — вигукнув Оскар. — Дивіться-но, що я тут знайшов! Ми звернули
Зі святом
З днем Конституції України, дорогі читачі. Сьогодні я, нарешті, допрацювала Золоту принцесу, тепер вона від першої особи. Я деякий час думала, та вирішила, що так вийде ще краще показати двох закоханих людей (істину пару),
Мої думки
Запрошую вас до новинки - ,,У полоні пристрасті ''. Перший розділ вже на сайті. Приємного читання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше