Додано
30.10.25 13:38:21
Ахтунг! Ахтунг! Продовження
“Тієї ночі, коли грішник поцілував янгола”.
Повернення блудної авторки!
Найтепліші вітаннячка всім добрим людям!
Я щиро прошу пробачення у всіх читачів, кого зачепила ця історія і кому цікаво, що там буде далі.
Попри мої проблеми, страждання-метання і хронічну нестачу часу, я подумала, що це геть нечесно щодо читачів, та й самій цікаво, чим воно все закінчиться. Тож взялась до роботи. Книга сама себе не допише.
Цієї неділі, 2 листопада, десь вечорком розморожуємось.
Тож є трохи часу для всіх бажаючих оновити в памʼяті події попередніх книг циклу.
Нові глави будуть виходити через день вечорами.
Я ще раз прошу у всіх вибачення і сподіваюся, що читачі отримають справжнє задоволення від читання.
Бережіть себе та рідних!
Хай добро не полишає дім, охорони Божої 24/7.
Ваша Міа.
Міа Натан
595
відслідковують
Інші блоги
А якщо найбільша небезпека виглядає як турбота? Чи помітили ви момент, коли Лілі вперше відчула, що щось не так? Цікаво, чи збігаються наші спостереження. Нова глава роману «Поки я мовчала» вже на Букнет та
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Наша п'ятірка друзів з книги "Розлом Морського Диявола. Перша жертва". знайшли у своєму будиночку загадкову збірку легенд. — Хлопці! — вигукнув Оскар. — Дивіться-но, що я тут знайшов! Ми звернули
З днем Конституції України, дорогі читачі. Сьогодні я, нарешті, допрацювала Золоту принцесу, тепер вона від першої особи. Я деякий час думала, та вирішила, що так вийде ще краще показати двох закоханих людей (істину пару),
Запрошую вас до новинки - ,,У полоні пристрасті ''. Перший розділ вже на сайті. Приємного читання.
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПривіт, люба Мієчко! Накінець-то ти згадала про своїх читачок і свою заморожену книгу. Я терпеливо чекала цього моменту. Я рада! Готова заново поринати в цю емоційну історію. І щиро надіюся, що таки ж дізнаюся,, чим все завершиться)). Бо головні герої такі ж непередбачувані у своїх діях, як і їхня авторка).
Оксана, Привіт, моє сонечко! Я рада, що тобі досі цікава ця історія. Скажу чесно, думала про тебе, коли вирішила взяти себе в руки і таки дописати цю трилогію. Я трошки хвилююся, чи все спрацює, я про технічний бік справи, бо ще ніколи не була в такій ситуації, коли треба розморозити книгу, але сподіваюся все буде добре. Єдине, що можу сказати - готуйся, моя рідна - там буде фірмове, чи то пак чистісіньке, я сльоза дитини, знущання з героїв. Буду дуже чекати на твій фідбек, твої враження у коментарях. Зазвичай я пишу орієнтуючись на твої коментарі, реакції, але тут буде - чисто моя хвора уява. Гарного тобі вечора й спокійного неба!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати