Відносини? Філософія? Чи божевілля?

Адріан Анжелворд + Маргарита Сухина  = " ІСТОРІЯ ,ЯКА НАПИСАНА (НЕ) НАМИ"

 

                                          ЩЕ ОДИН ФРАГМЕНТ З ЖИТТЯ ОЛІВЕРА

 

Пихатий  письменник чи бандит? 

....Олівер Арден, широко усміхаючись, розлігся у кріслі, відірвавши погляд від клавіатури та екрана монітора. Нарешті!!! Нарешті він закінчив роботу над романом про Божевільного Героя Олівера та Руйнівника Світів!

Олівер заклав ногу на ногу і закурив сигарету. О Боже! Він просто геній! Він написав справжній шедевр. Заплющивши очі, він радісно видихнув дим і подумав: «Все-таки я просто дивовижний! Такий роман створив, що й не віриться. Господи, сам читаю – сам кінчаю Я просто талант...»...

....— "Вибачте, я правильно прийшов? Це ж офіс компанії "Олівер & Арден: Консалтинг та вирішення проблем"?...

...— "Послухай, що я тобі скажу. Тобі ще дуже поталанило, що після мексиканців ти зі своєю кралею в лікарні з розірваною дупою не лежиш. Що ти хочеш від мене? Помсти за зґвалтування? Ти пам’ятаєш, яку назву мала вулиця й о котрій це було? І як саме помститися? На мокре діло не піду, кажу відразу!"...

...Чоловік ... сказавши негучно: «Дякую», обернувся та пішов до виходу.Олівер, проводжаючи  поглядом, гукнув його:

— "Агов, друже!"Чоловік зупинився, не повертаючись. Олівер примружив очі й лагідним голосом запитав:

— "Ти справді не хочеш помсти? Невже ти не бажаєш, щоб ті паскуди, які так вчинили з бідолахою, відповіли за це?".Чоловік обернувся. В його очах були застиглі сльози, які ось-ось мали пролитися. Олівер усміхнувся і сказав:

— "Я так і думав. Це ще десятка на додачу, але фото та відеозаписи ПОМСТИ тобі сподобаються. Згода?"...

 

Огидний чоловік чи підступна дружина?

...Який же чудовий початок дня! Ще й одинадцятої немає, а вже така хороша угода  сталася!Якщо це були люди Пабло, то він за п'ять тисяч і рідну матір продасть, не кажучи вже про своїх  шибеників...Ідилію в свідомості Олівера порушив телефонний дзвінок, на якому стояло замість рінгтону гидке качине крякання . Це була дружина Олівера. Він, скривившись, взяв слухавку :

— "Привіт, дорогий!"

—"Дорогий обід в ресторані. Що таке? Щось треба?"

— "Ти хочеш мене до ресторану повести?"

— "Я хочу швидше закінчити розмову, бо зайнятий!"

— " Мені потрібно, щоб ти трішки допоміг грошима своїй  любій жінці"

— "Ти що, знущаєшся? Я саме вчора тобі залишив сім тисяч!"

— "Ну то ж було вчора, правда ж? А сьогодні вже сьогодні."

— "Та ти що, ті гроші жереш? Куди за ніч поділися сім тисяч?"

— "Ти що, не виспався? Я не зрозуміла, що це за тон? Я в тебе не сімдесят тисяч взяла вчора, а сім. А могла взяти і сімдесят. Тому ти там трішки пильнуй за своїм язиком. Зараз мені потрібно дванадцять тисяч на картку. Повернуся завтра ввечері. Чекаю на гроші. Бувай. Цілую."

— "От же ж курва!"

 

Підозрілий друг чи філософія романтики?

Двері в офіс Олівера швидко широко відчинилися, і до приміщення нахабно ввалилися три особи. Чоловік близько сорока п'яти років. Дуже гладкий, з маленькими вусиками та вовчими очима, одягнений у костюм. І дві дівчини, не старші двадцяти років.Чоловік був давнім знайомим Олівера. Дружбою Олівер не називав це, бо не довіряв нікому. Його звали Френк Маніста.

— "Олівере! Друже! Поглянь, який гарний ранок! Поглянь, яких двох гарних принцес я зустрів зранку? Що скажеш? Може, цього разу ти здасися?"

— "Френкі, твою ж мать! Я тобі вже сто разів казав: лягати без причини — ознака дурачини!"

— "Ну, звісно! І яка ж це причина? або Твоя абстрактна любов?"

— "Так, любов! Я тобі вже мільйон разів це казав! Та продовжуєш цією дурнею (або нісенітницею) займатися! Я лягатиму до ліжка з гідною жінкою, а не з вокзалом, через який уже пройшло сто чоловіків!"

— "Мене вже твоя маячня  про цю нікчемну любов або допекла! Скажи чесно! У тебе не стоїть?"

— "Ну, Френкі! Ти вже перейшов межу через дурницю! Запитувати таке, та ще й у присутності цих двох хвойд! Або забирайся зараз же з офісу, або я перестріляю вам усім ноги!"

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Саністер
30.10.2025, 14:38:56

Всеодно якось не зрозуміло трішки.Це слр? Чи драма? Чи бойовик?

avatar
Ромул Шерідан
27.10.2025, 16:04:26

Класний фрагмент✨✨✨

Ромул Шерідан, Дякуємо Вам, Пане)))

avatar
Белла Ісфрелла
27.10.2025, 15:51:38

Пам'ятаю ці фрагменти. Отримала неймовірне задоволення від таких контрастних почуттів та деталей. Це той випадок, коли немає необхідності в нудних описах, бо кожна деталь на своєму місці, і вона прекрасно доносить характер героїв та особливості сцен.

Показати 2 відповіді
Белла Ісфрелла
27.10.2025, 16:10:37

Адріан Анжелворд, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Свято у нас, а подарунки для вас!
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Знижка на Дві смужки. Помилкова ніч з босом♥️
- Вітаю, ви вагітна. Молода худенька лікарка гінеколог сидить навпроти мене і перебирає в руках аркуші паперу з моїми аналізами. Новина шокує, бо з хлопцем ми не так давно спимо разом. - Несподівано, - відчуваю, як
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше