Поетична новинка!!!

Вітаю, друзі!

Спішу поділитися з вами оновленням на моїй творчій сторінці, а саме збіркою поезій, ніжну й чарівну обкладинку та не менш романтичну назву якої додаю нижче. Приємного читання, ну а я з нетерпінням чекаю на ваші враження у коментарях ))

Також у цьому блозі я хотіла б трошки поговорити про наші з вами псевдоніми. Можливо дана тема раніше вже обговорювалася на просторах Букнету, тому заздалегідь вибачаюся, якщо ненароком "позичила" чиюсь ідею або челендж. 

Нікнейм автора - це, напевно, друге, що полонить увагу читача після яскравої, інтригуючої обкладинки і назви книжки. Тому я, ґрунтуючись на власному досвіді та цікавості хочу дізнатися більше про походження цих надзвичайних і милозвучних та просто класних псевдонімів. 

Почну, звісно, із себе)

Шайна Даймонд з'явилася "на світ"  тоді, коли її власниця і гадки не мала, що колись наважиться просувати свою скромну творчість на платформі Букнет. Справа в тому, що я є палкою шанувальницею k-pop музики, тож випадково "підслухала" собі майбутній псевдонім. Я просто святкувала вдома свій ювілей, ну а яке ж свято без улюблених треків? Еге ж! То був гурт "TOMORROW X TOGETHER" (TXT) та їхня пісня "Everlasting shine", що дослівно перекладається як "вічний блиск/сяйво". Тобто я собі почула і запам'ятала лише один-єдиний рядок англійською: "You'll shine like a diamond." 

Ось так просто і банально з'явилася "Шайна Даймонд" і, якщо чесно, я ніколи не шкодувала про вибір такого псевдоніму та не збираюся колись його змінювати. Крапка! Власне, чи яскраво "сяє" моя творчість на Букнеті і чи, хехех, сяятиме вона "вічно" - це вже зовсім інше питання)))

А тепер, друзі, ваша черга поділитися історією появи ваших псевдонімів. Мене цікавить геть усе: коли і за яких обставин виникла ідея; чи криється у цій назві якась особлива асоціація чи відсилка до реальних людей/місць/героїв книг чи кіно... Як довго ви шукали миле серцю звучання вашого творчого вигаданого "я" і чи не вважали за краще публікуватися під справжнім ім'ям? Буду щиро рада вашим відповідям та коментарям. Ну і...

Як невеличке заохочення відкрию своє справжнє ім'я, яке при народженні вибрала для мене бабуся і в значенні якого теж присутній "блискучий елемент" подібно до мого псевдоніму, а саме - Злата. Угу...

P. S. Коли при знайомстві люди кажуть мені: "ооой, та ти ж "золота", "золотко", це так гарно... Я тоді трошки саркастично відповідаю, що "не все те золото, що блищить" )))

Всім миру і спокійної ночі!

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

❤️❤️❤️

Інші блоги
Як цілуються джентльмени?
Друзі, Троп «від дружби до кохання» – основна тема мого історичного любовного роману «Квіти апельсина». Багато років Джордж та Мелані були лише друзями, довіряли одне одному та проводили багато часу разом. Проте
Спека до тріску❤️(¬‿¬) Оновлення комарика✨✨✨
Привітики(≧∀≦)ゞ А ось і обіцяне оновлення!!! Так ще й гаряче!!!(¬‿¬) Що аж перила падають. Запитаєте які? Дізнаєтеся вже сьогодні( •̀ ω •́ )✧ ✨❤️Вампір і слова снів: коли поцілунок розмовляє правдою❤️✨ А
Новинка
Вітаю мої любі! Сьогодні я хочу розповісти про свою нову книгу «Жінка з ароматом спокуси». Це історія, яку я писала важко. Бо вона про те, як помста може зруйнувати тебе сильніше, ніж сам злочин. Рената знаходить
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Нова книга!
Вітаю, Вас, любі друзі. Я в процесі написання нової книги) Буду рада, якщо ви ознайомитесь з сюжетом та він вас зацікавить. Невдовзі я почну виставляти розділи , що регулярно будуть оновлюватися) Незнайомець
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше