Додано
26.10.25 16:42:47
Фанфіки від ШІ
Вітаю усіх, друзі! Останнім часом можливості ШІ значно просунулися, тож тепер він здатен не лише використовувати свої базові знання, а й аналізувати значно ширший спектр інформації. Саме тому сьогодні мені у голову прийшла цікава ідея: чому б не створити фанфік на оригінальну книгу, використовуючи ШІ?
Цикл "Третій Тип" я пишу вже майже два роки. За цей час мною було створено безліч важливих персонажів та сюжетних арок, які можна було б розвинути або продовжити. Фактично цю серію вже можна назвати готовою до розвитку, адже її потенціал, як сказав один мій знайомий "вже є безмежним". Відповідно до цього ШІ буде легко створити захопливу історію на базі чогось великого та глибокого. Саме поняття "фанфіку" включає у себе бачення оригінального твору очима його читача.

Як на мене, така ідея дозволила б і авторам, і читачам звернути увагу на другорядні сюжетні елементи книг та поглибити зацікавлення тим чи іншим твором або ж просто поміркувати про те, що б сталося після основних його подій. Тому тепер питання до вас: чи хотіли б ВИ побачити спеціальну збірку-фанфік від ШІ на мій цикл книг "Третій Тип"?
Вадим Булава
1107
відслідковують
Інші блоги
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі??? Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото дослухався я до думки пана Вадима Сухобруса, який написав таку хорошу рецензію на мій твір — "Темні історії Малефича", і додав на початок розділ-передмову, аби читачі одразу поринули
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤❤❤
Кіт Анатолій, :)
Як на мене, у вас чудовий і впізнаваний стиль. Що, на вашу думку, до нього може додати ШІ?
Ася Чирокбей, Дякую!
А треба спробувати))
Ромул Шерідан, Це точно!
Дуже цікавий підхід. Потенціал Вашого світу 'Третій Тип' справді безмежний, і ШІ може стати чудовим інструментом для того, щоб висвітлити ті другорядні арки та персонажів, на яких не вистачило часу в основній серії. Це буде цікаво і як фанфік, і як дослідницький проєкт. Звісно, я за!
Ася Рей, Дякую за Вашу думку!
Звісно так і зроби від різних ШІ!
Єгор Громов, Гаразд
Непогано було б зробити таку збірку, бо наприклад про Мейрфрейта взагалі не згадували з кінця 1 книги, а його історія досить цікава
Вася Топ, Скоро згадаємо і про нього!
Якщо згадати те, наскільки неймовірним видався цей цикл, то складно навіть уявити той шедевр, що може створити ші за його сюжетом
DV P, Згоден, це реально захоплює!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати