Чи варто викладати ранню творчість?

Мабуть, ніхто й не помітив моєї відсутності, але останнім часом я зовсім випала — і з читання, і з написання. Та час повертатися до звичного ритму.

Зрештою маю приємну новину: я нарешті отримала доступ до свого старого зошита — тієї самої збірки, яку так мріяла в дитинстві опублікувати. Це моя рання творчість, і, перечитуючи її зараз, я просто не можу не поділитися цими історіями, хоча б тут.

Я не вмію критикувати свої тексти — мені й досі вони подобаються. Вони ідеальні у своїй неідеальності.

Завжди любила короткі новели, тому почну саме з них.

Одну з них я написала у 16 років.https://booknet.ua/book/samotnst-b443884 І навіть сьогодні вона здається мені дивно актуальною. Не змогла змінити жодного слова — викладаю її так, як вона була написана.

Як завжди, мені цікаво почути вашу думку. 

Чи варто, на вашу думку, ділитися своїми ранніми роботами?

 

 

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Федотова
22.10.2025, 23:17:59

Вельми шановна авторко, як хочеться, то хто може Вам заборонити ?!) Тим більш , мені буде дуже цікаво познайомитись з Вашою ранньою творчістю !

Показати 2 відповіді
Анна Федотова
25.10.2025, 21:25:50

Яніна Фенікс, Вдячна за відкритість і довіру !

avatar
Лана Рей
20.10.2025, 23:52:01

Прийшовши на Букнет, я почала писати свої перші історії. Я їх дуже люблю, а читачі із задоволенням читають

avatar
Тея Калиновська
20.10.2025, 21:49:17

Аби було у вас бажання❤️❤️❤️

avatar
Світлана Фоя
20.10.2025, 20:38:18

Якщо вони вам подобаються - варто.

avatar
Марко Левчук
20.10.2025, 20:38:00

Я цього року відновила саму першу історію. Яку написала в 14 років. Ну звісно вона дуже змінилася але... І до речі вона мала гарні прочитання. Потім я її видалила і знову перезалила і навіть зараз її гарно читають.

avatar
Сергіель Краель
20.10.2025, 20:13:05

Бажаю вам успіхів.

avatar
Оксана Павелко
20.10.2025, 19:43:15

Звісно діліться. Якщо вам ця думка йшла ще тоді, то треба показати її в світ☺️❤️

avatar
Анна Лінн
20.10.2025, 19:42:51

Я тут знайшла також такі оповідання від мене 17-річної та там теж повний дарк. Здається - це у багатьох такий період дорослішання. =)

avatar
Ромул Шерідан
20.10.2025, 19:28:24

Ну, я помітив Вашу відсутність. А також ще кількох авторів. А щодо ранніх робіт — спробуйте виставити))

Яніна Фенікс
20.10.2025, 19:35:37

Ромул Шерідан, Буду опрацьовувати і потрохи викладати.

avatar
Христина Вілем
20.10.2025, 19:27:26

Оооо, я для такого занадто самокритична)))) Якщо тексту більше року, то мені вже багато не так)))))

Яніна Фенікс
20.10.2025, 19:32:56

Христина Вілем, До творів що пишу зараз, також ставлюсь критично, а от твори дитинства, усе подобається. Не знаю чому так, може то просто ностальгія за тими часами?

avatar
Morwenna Moon
20.10.2025, 19:13:46

Прочитала Вашу новелу, дуже глибокий смисл — сподобалась. По тексту я б може шось і виправила, але це не суттєво. Який висновок? Хочеться викладати — викладайте, для цього такі сайти й створені, щоб люди ділилися своєю творчістю, думками.

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
20.10.2025, 19:19:22

Яніна Фенікс, ❤️❤️❤️

avatar
Дієз Алго
20.10.2025, 19:11:08

Це залежить від рівня тих робіт. Вважаєте, що варто - діліться)

Інші блоги
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
Візуал по оновленню
— Це не те, що я хотіла почути! — А що ти хочеш почути? — Любомир різко встав і підійшов до мене, потягнув мене за руку до себе і різко притиснув до себе. Однією рукою міцно притискав мене до себе за талію, іншою схопив
Перед штормом
(Тропічний маєток на приватному острові в Середземному морі перед штормом. Марта чітко бачила, як Войдер нарешті зупинився на самому краю тераси. Вже наступної миті він різко, рвучко підняв голову. Його рука з силою замахнулася
Абсолютна Новинка, Яку Ви Не Зможете Проспати!
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,
оновлення
Книги "Любов, яка не знає свого імені" І в якості візуалу - Джинши з "Монологу травниці"
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше