Трішки вам спойлерів та графік виходу частин книги

Так, так, так... я з хорошими новинами. Маю для вас день коли вийде ІІ частина І розділу, а саме... барабанний дріб *тун-тун-тун* 

Публікуватиметься вже у вівторок, а всі наступні частини будуть виходити кожного тижня по п'ятницям

Тепер ви вже маєте від мене графік, лишається лише дочекатись і насолодитись історією кримінального світу в поєднанні з надздібностями

А поки в процесі редагування частини, подам вам невеликі спойлери:

"- Не бубони, а то бісив розбудиш. Якщо щось хочеш сказати, говори голосніше – з нотками роздратування звернувся Ріно до хлопця, що йшов позаду. – Так не люблю, коли оце мимрать щось собі під носа, що ніфіга розібрати не можна.

- Мені вже за двадцять, для нагадування) – чуть голосніше відповів хлопчина"

"- Хей, бідолаги, вас підкинути? - з вікна машини озвався знайомий голос.

- Ти що робиш за кермом? Штраф хочеш отримати? В тебе ж прав немає - з роздратуванням від такої паскудної погоди відповів на звернення Ріно.

- Водити вмію, цього достатньо. Головне, щоб ніхто не здав - задерши носа відгризнувся Ріко, під'їхавши ближче до хлопців. - Ну так сідаєте, чи вам скупнутись хочеться?"

 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Коротко про...
Кет. Вальс крові
Морок в усіх на очах
Привіт, мої любі! Ну що, видихаємо? Чи ще не виходить? Сьогодні вийшов, напевно, найважчий, найкривавіший та найемоційніший 15-й розділ «Княгині з Півночі». Принаймні на цьому етапі. Бо справжнє м'ясо буде ще попереду. Коли
❤️останні години знижки на кримінальний роман❤️
Привітики☺️✨️ Мої любі, нагадую, що на книгу Залежність Ворона❤️ ще діє знижка. Лишилося менше двох годин, щоб придбати цей гарячий роман по вигідній ціні) Я не озирнулася, хоча й відчувала за спиною присутність
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше