Чому я перестала писати блоги!

Це лише моя особиста думка і ви можете з нею не погоджуватися! (захист від недорозумінь активовано і почнемо).

Я на Букнет 15 місяців, і не вважаю себе топ автором і тд. Так в мене є певна аудиторія ( і досить велика як на мене), в мене є непогані прочитання та постійні читачі, при цьому я друкую книги і тиражі роз'їжджаються за пару днів  і РАНІШЕ Я ПИСАЛА БЛОГИ, БО ЦЕ ДОПОМАГАЛО ЗНАЙОМСТВУ З ЧИТАЧЕМ ТА ІНШИМИ АВТОРАМИ!

Що змінилося?

Останні декілька місяців у блогах ( які я помічаю), або "зневажливі" заяви про авторів, що в топі, або довгі дописи в стилі " я пишу тексти високої полиці, а на Букнет читають лише примітивні" або щось в такому дусі.

І МЕНІ ЧЕСНО НЕ ХОЧЕТЬСЯ ВЛІЗАТИ В ЦЕЙ СПИСОК БЛОГІВ З СВОЇМ АНОНСОМ КНИГИ І ТД.

Я розумію всіх хто починає, шукає пораду ( бо я сама не зовсім у всьому шарю) і робить власні помилки, при цьому не намагається "виїжати" за рахунок гнівних блогів. 

Тому моя порада, яку ви не просили: пишіть книги, робіть помилки, не бійтеся пробувати, завжди вірте в себе і не хейтіть колег, які колись так само як і ви починали з 0.

Всім цьом❤️

17 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лященко
17.10.2025, 12:24:23

Я навчилася ігнорувати оце непотребство))
Але блоги з анонсами та знижками роблю. Бо може комусь знадобиться... До того ж там в мене завжди візуали...
Та, до речі, може це якось наштовхне когось на думку — навіщо взагалі цей функціонал на сайті...

avatar
Нік нейм
17.10.2025, 11:07:48

Я вас цілком підтримую. Шкода, що є автори, які вміють обіс...ти навіть незадумуючись, як це образливо... Ви ж в цій самій каші варитесь... І сьогодні ображаєте ви, а завтра... карма... і вже ображають вас.
У мене просто не має слів...

avatar
Анжеліка Вереск
16.10.2025, 22:45:06

Повністю згодна. В правилах Букнету заборонено писати такі блоги. Для цього є особисті соцмережі. І це 100% неповага до читачів.

Ксю Бадб
16.10.2025, 23:00:04

Анжеліка Вереск, Я також прихильник того, щоб особистими поглядами ділилися на особистих сторінках)

avatar
Поліна Ташань
16.10.2025, 22:00:35

"І МЕНІ ЧЕСНО НЕ ХОЧЕТЬСЯ ВЛІЗАТИ В ЦЕЙ СПИСОК БЛОГІВ З СВОЇМ АНОНСОМ КНИГИ І ТД" — влізайте, будь ласка❤️ Щоб концентрація негативу знизилася, його треба розбавляти саме такими блогами про анонси, новинки й візуалізації. Я б і сама їх частіше писала, але для цього бою треба більше воїнів. Нам треба блоги про книжки!

Ксю Бадб
16.10.2025, 22:58:47

Поліна Ташань, Що ж ваш коментар дуже мотивує, робити книжкові блоги хоч час від часу❤️

avatar
Дієз Алго
16.10.2025, 20:37:36

Я би сказала так. Є те, що написано, а є те, що хтось собі там зрозумів. Я розумію, що закидів авторам " хтивих книжок")) багато і вони в результаті дмухають на холодне і бачать загрозу там, де її немає. Але я сама читаю ті книжки і було б дивно, якби цим дорікала їх авторам. Так само і щодо ловіння хайпу. Про " специфіку електронної літератури" мені сказала якраз популярна авторка еротики, і інші фрази я так само чула не від " недооцінених письменників", а від досить таки успішних. І мені шкода, що ніхто з них не схотів висловитися. Бо мене цікавило саме те, що я спитала, а не поображати читачів і авторів.

Показати 2 відповіді
avatar
Вікуся Дудик
16.10.2025, 22:45:20

Дієз Алго, Може вони не хотіли висловитись. Щоб не розводити срач в блогах. А не так як ви написали блог для хайпу і для соачу. Автори молодці що не розводили під вашим блогом - срач. Від вас відписалась. Хоч і читала ваші книги.

avatar
Джоанна Вейн
16.10.2025, 19:34:21

Тобто автори, які пишуть книги на Букнеті, обзивають своїх же читачів примітивними людьми і їхня висока література не для простих смертних?

Показати 5 відповідей
Джоанна Вейн
16.10.2025, 21:53:18

Ксю Бадб, Та якось все це сумно

avatar
Лада Астра
16.10.2025, 20:59:31

Підтримую повністю. Блоги на букнет потрібні для комунікації з читачами, але зараз це все скотилося у суцільний негатив((
Не треба нікого судити чи піднімати "важливі" теми. Треба писати книжки і блоги про книжки.

Ксю Бадб
16.10.2025, 21:13:18

Лада Астра, Останній абзац повинен як на мене стати правилом для всіх авторів Букнет ❤️

avatar
Щастя
16.10.2025, 20:47:51

Повністю з вами згідна❣️ Сумно, що ви старались допомагати новачкам. Рекомендували їх книги. Старались підтримати і допомогти в їх починаннях. А в результаті - вас тепер ображають хоч ви старались усім допомогти(

Показати 2 відповіді
Щастя
16.10.2025, 20:57:46

Ксю Бадб, ❣️❣️❣️

avatar
Яніна Фенікс
16.10.2025, 20:48:46

У кожного свій шлях. Один залітає в топ з першої книги. Для когось потрібно багато праці та вдосконалення, а хтось так і не знаходить свою аудиторію. Але важливо перш за все, для мене особисто, яка мета. Чи я хочу ділитись свою творчістю, і можливо з часом це стане цікавим ще й загальній аудиторії. Якщо ж одразу ж ставити собі за мету, що це має бути лише продаж, то можна зіштовхнутися з великим розчаруванням.
Вам нових творчих вершин.

Ксю Бадб
16.10.2025, 20:54:10

Яніна Фенікс, Щиро дякую ❤️ Вам також бажаю натхнення та багато відданих читачів❤️

avatar
Аріна Спел
16.10.2025, 20:23:05

Ваша порада дуже влучна. І додати нічого. Я пишу в першу чергу для себе. Насолоджуюсь процесом і поринаю у створений світ. А те, що це ще й відгук у читачів знаходить, дуже кайфово. А ці всі закидони про те, що хтось підлаштовується під попит чи щось таке, навіть веселять. Неможливо написати щось гідне читацької уваги з примусу чи за потреби. Якщо не пишеш серцем, нічого з того не вийде).

Ксю Бадб
16.10.2025, 20:44:20

Аріна Спел, Дуже сподобалася ваша фраза «пишеш серцем», це напевно найвлучніший опис❤️ І так я з вами згодна, що якщо в першу чергу автор пише для власного задоволення, то обов'язково знайдеться читач, який це оцінить❤️

avatar
Єва Басіста
16.10.2025, 19:35:26

На жаль, є таке:(

Показати 3 відповіді
Ксю Бадб
16.10.2025, 20:17:37

Єва Басіста, В мене пару разів таке було, намагалася пояснювати все максимально віччливо)

avatar
Тамара Юрова
16.10.2025, 19:37:54

Згодна♥️♥️♥️

Ксю Бадб
16.10.2025, 19:39:19

Тамара Юрова, ❤️❤️❤️

avatar
Ріанна Вейл
16.10.2025, 19:31:29

Повністю підтримую, не бачу в них сенсу.
Тому теж не пишу.

Ксю Бадб
16.10.2025, 19:32:59

Ріанна Вейл, я раніше писала, бо це допомагало контактувати з читачами, а потім зрозуміла, що вони просто губляться...

Повністю підтримую ❤️❤️❤️ А порада тим авторам. Працюйте, працюйте і ще раз працюйте і вдосконалюйте себе і свій стиль, а не стежте в кого, які помилки. ❤️

Ксю Бадб
16.10.2025, 19:32:33

Світлана Романюк, Повністю з вами згодна❤️

avatar
Лана Рей
16.10.2025, 19:28:21

Повністю з вами згодна ❤️❤️❤️❤️

Ксю Бадб
16.10.2025, 19:30:13

Лана Рей, ♥️♥️♥️

avatar
Софія Анрі
16.10.2025, 19:27:13

♥️♥️♥️

Ксю Бадб
16.10.2025, 19:27:30

Софія Анрі, ♥️

Інші блоги
Свято у нас, а подарунки для вас!
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Знижка на Дві смужки. Помилкова ніч з босом♥️
- Вітаю, ви вагітна. Молода худенька лікарка гінеколог сидить навпроти мене і перебирає в руках аркуші паперу з моїми аналізами. Новина шокує, бо з хлопцем ми не так давно спимо разом. - Несподівано, - відчуваю, як
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше