Факап (і смішно і плакати хочетьс)

Ситуація з реальності. Я пишу, редагую, перечитую, публікую. Чоловік починає читати нові розділи, і такий каже: "Чому Зара?" Спочатку взагалі не поняла, що він має на увазі, а вже коли починає пояснювати, мене наче струмом облило, в розділі від Радана, декілька разів написала імʼя Зари, хоча він не знає цього імені, і по сюжету поки що він не знає про неї нічого. Я швиденько зайшла в редагування, і змінила імʼя Зари на Кару. Ви вже читали, якщо помічається такі штуки, не бійтесь стукнути мені))) я не знаю, чесно як так виходить в мене...скільки разів треба перечитувати перед публікацією, щоб побачити недоліки?

Дякую, за увагу, всім хорошого вечора та тихої ночі, а я пішла вкладати дитя спати та читати "Книгу Азраїла".


 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ріна Март
08.10.2025, 08:34:52

Я пишу з компа, редагую по кілька разів кожен розділ, тоді захожу з телефону на Букнет, читаю і що я бачу? Опечатки! Це просто якийсь суцільний "омагад". Саме опечатки важко виявити, бо мозок їх просто не бачить під час редакції, читаючи початок і кінець слова.

avatar
Мелені Матхевен
08.10.2025, 08:06:46

Та в усіх таке буває, тож нормально..

avatar
Тая Бровська
07.10.2025, 23:26:46

☺️❤️❤️❤️

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше