Останні новини. Публікація книжки.

Доброго часу доби, читачі та автори

Давно я тут не з'являлася. Точніше, з'являюсь так, то регулярно: публікацією нових глав "Поцілунка перед правдою", відповідями на коментарі до історії, кілька разів на тиждень пишу у свій Телеграм-канал. Давно не з'являлася саме у блогах. Причин є багато, а відтак основна - відсутність достатньо вільного часу. Аж сьогодні від самого першого вересня я знайшла кілька хвилин, щоб зробити цей запис.

Тож, невеликий екскурс тим, чим я займалася увесь цей час. Від початку серпня я є студенткою факультету іноземної філології Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Здобуваю науковий ступінь бакалавра за спеціальністю В11.041 германські мови і літератури (переклад включно), перша - англійська. А якщо простими словами - я навчаюся на перекладача :). Знаєте, коли ото кажуть: "студентські роки - найщасливіші". Ммм... Так, я люблю романтизувати навчання в центральному корпусі університету зі сторічною історією, пити каву між парами та хизуватися своєю спеціальністю. Але по 5 сторінок тексту на переклад, конспекти на 3 і по 4 грецьких драми на прочитання протягом тижня і тд це too much. Звичайно, протягом лише одного місяця я уже покращила свій спікінг і словниковий запас. Мені подобається навчання, зокрема практичний курс англійської мови та мовознавство (вивчати мови на діахронному (історичному) рівні - це найцікавіша річ, з якою я стикалася). Я захоплююся викладачами, будівля центрального корпусу має просто неймовірну атмосферу... Також мене почало захоплювати прочитання літератури. Так, мене, яка не любить читати захопили грецькі драми, зокрема я плакала над "Антігоною" Софокла і "Медеєю" Евріпіда. Але все ж. Hard studying is hard studying. Також я паралельно працюю репетитором з англійської мови, маючи 4-ох маленьких учнів. Це теж takes a lot of time. Зате я отримую стипендію і невелику зарплатню. Хоч якісь приємні моменти :). 

Щодо публікації моєї "Поцілунок перед правдою". До кінця жовтня, а можливо й далі, глави публікуватимуться за сталим графіком неділя-четвер о 00:00. Проте далі вихід нових частин тимчасово припинеться через те, що станом на зараз книга недописана, а часу завершити її зараз просто фізично немає. Проте, я постараюся довершити це на зимових канікулах. Тішить, що в університеті вони тривають цілий місяць, а не два тижні, як у школі :). Найближчим часом я постараюся публікувати трохи більше інформації про свою книжку. Постараюсь _:). Ну а зараз ви можете знайти все про неї і навіть більше у моєму Телеграмі, покликання на який я залишила вище. 

Я буду неймовірно рада кожному вашому коментарю, кожному новому підписнику та кожній вподобайці на моїх історіях. Усіх обіймаю❤️❤️❤️

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Mister X
03.10.2025, 10:42:57

Та ти не тільки з букнету зникла, тебе тепер фіг і в особистих відшукаєш. Але, сподіваюсь, ти знайдеш трошки часу, щоб все ж дописати книгу, і я все ж дізнаюсь, що ти там запланувала для головних героїв, а то щось переживаю, як би то вони не потрапили "випадково" в якусь аварію, чи ще кудись....
І... а коли почне виходити "ВСЖ"? Ліііно. Вже місяць, навіть більше пройшло з того часу. коли результати мали бути;) а мені. ПОтрібна. Дарсія!

Показати 2 відповіді
Mister X
03.10.2025, 14:53:16

Ліна Діксон, От так і дружи з авторами.... )))

avatar
Аріда Демоніар
03.10.2025, 01:06:20

❤️❤️❤️

Ліна Діксон
03.10.2025, 12:24:34

Аріда Демоніар, ❤️

avatar
Олекса Войтович
02.10.2025, 23:26:42

Удачі в навчанні і натхнення )))

Ліна Діксон
03.10.2025, 12:24:29

Олекса Войтович, Дякую

avatar
Ася Рей
02.10.2025, 23:04:39

Дякую за оновлення щодо книги "Поцілунок перед правдою"! Розумію, що навчання на філології займає дуже багато часу, особливо з такою захоплюючою спеціальністю та репетиторством. Ми будемо терпляче чекати, доки Ви зможете завершити її на зимових канікулах. Головне — не перевтомлюйтесь. А поки насолоджуємося тим, що публікується до кінця жовтня! Натхнення! ✨

Ліна Діксон
03.10.2025, 12:24:21

Ася Рей, Дякую за теплі слова, мені дуже приємно❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
02.10.2025, 23:01:36

❤️❣️❤️

Ліна Діксон
03.10.2025, 12:23:42

Ромул Шерідан, ❤️

avatar
Дана Новак
02.10.2025, 22:56:48

❤️❤️❤️

Ліна Діксон
03.10.2025, 12:23:37

Dana N, ❤️

Інші блоги
6 розділ, частиночка
Запрошую до прочитання моєї книги, хочу отримати відгук та/або критику:)! Раптом Влад викидає рештки від сигарети. — Давай пройдемось, не для чужих вух. Дає мені руку, я здивовано дивлюсь на неї й поки не встигаю
Новий день і Новий старт
Любі мої читачі! ❤️У мене для вас одразу дві неймовірні новини!Перша — перший том нашої історії повністю завершено! Якщо ви чекали, поки книга буде написана повністю, щоб прочитати її одним махом — саме час зануритися
Починаємо нову історію по Stray Kids
Привіт усім жителям Букнету та усім Stay! Мене звати Ната Бан, і я рада вітати вас у своєму творчому куточку. Я обожнюю динаміку Мінсонів, їхній вайб та хімію, тому вирішила втілити свої думки у повноцінну історію. Спеціально
Виклала продовження розділу від головного героя!
— Мені потрібно брати його з собою чи ти перестанеш сперечатись і будеш слухняною дівчинкою? Я відкинувся назад на сидіння й уважно подивився на неї. Грейсон повільно повернула голову в мій бік. — Так. Я робитиму
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше