Що я боюсь?

Вітаннячка! (Вас ще не дратує це привітання?)

Сьогодні хочу поговорити з вами про письменниці страхи. Почну з своїх (можливо з часом вони збільшаться, а може й зникнуть, я не знаю):

1. Боюсь заплутатись в хронології подій (хоч і записую найголовніше в блокнот);

2. Боюсь, що головні герої не будуть відповідати своїм характерам;

3. Боюсь розкритись, як автор, не вистачає сил.

 

Якщо хочете, можете продовжувати, дякую, за увагу.

 

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Dark Man
02.10.2025, 21:03:08

У мене страх втрати натхнення, якщо це так можна назвати. Що не зможу написати, бо не хочу, або настрою нема. І це не лінь, бо я можу сісти і писати, але в голову нічого не приходить.

avatar
02.10.2025, 21:13:44

Dark Man, Знайома ситуація)

avatar
Соломія Вейра
02.10.2025, 21:12:51

Мої переживання:
1) Щоб герої були послідовними, а не "із омеби - в королеву вечірок", тому що вчора у мене буі ліричний настрій, а сьогодні жага дій і хочеться драйву)))
2) забагато "ванільних сердечок"
3) замало "ванільних сердечок" романтики)))
4) і що я відстій, у порівнянні із "амбасадорами".... і ще тисячі всього)))

avatar
Ромул Шерідан
02.10.2025, 13:49:07

Це і у мене є))

Мара Кенфес
02.10.2025, 14:11:16

Ромул Шерідан, Давайте пʼять *уявіть*

avatar
Лекса Т. Кюро
02.10.2025, 13:48:59

Добрий день☀️
Не зовсім зрозуміла Ваш третій пункт... Боїтесь розкритися як автор? Чи боїтеся, що сил не вистачить? Бо для мене це наче різні речі...

Знаєте, що мені допомогає в житті? Я вчуся мистецтву маленьких кроків, не намагаючись осягнуте все й одразу. Бо це ж нонсенс(⁠◠⁠‿⁠◕⁠). І кращий спосіб боротися з катастрофізацією — це шукати позитивні речі й робити крок). Наприклад: боїтеся, що заплутаєтесь... Пишить план, намагайтеся триматися його. Але навіть якщо заплутаєтеся, можна завжди повернутися, перечитати та переписати) Не бійтеся помилитися, бо в будь-якому випадку — це важливий досвід, який потрібен для розвитку й професійного росту.

Натхнення та успіху Вам! Вірте в себе!☀️

avatar
Анна Лір
02.10.2025, 13:36:14

У мене теж їх купа, і це природньо)) Якщо вже якийсь страх прямо заважає працювати і рухатись далі, то намагаюся його проаналізувати і шукати шлях подолання))

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:46:46

Анна Лір, Це справді хороше рішення шукати шлях подолання проблем.

Страх - це нормально)) Але він не мучить управляти нами))

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:46:10

Катерина Винокурова, Сподіваюсь не замучить :)

avatar
Мелені Матхевен
02.10.2025, 13:37:07

Головне вчитися! Коли Ви вчитеся, Ви краще розумієте своє помилки та вчитеся! Тож краще помилятися, і мати страхи, ніж не мати нічого.

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:45:41

Мелені Матхевен, Влучно сказано, як завжди ❤️
Дякую ❤️❤️❤️

Страхи це нормально, ставте спершу малі цілі, а тоді плануйте великі)
До прикладу перші дві, Ви в силах опанувати, зараз!
Дробіть чернетку на хронологічні етапи, встановіть там часові межі і не виходьте за їх рамки, тоді вже все обʼєднаєте)
Це допомагало мені не плутатись у творах де декілька часових ліній
Бажаю успіхів, не бійтесь помилятись, це частина розвитку, а щодо розкриття як автор: Ви зробили велику роботу – визнали свої страхи і подивились їм у очі, далі потрібно продумати як з ними боротися і перемогти. Все вийде, вірю у Вас, успіхів!

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:45:16

Кайла Броді-Тернер, Вау! Дякую вам за таку неймовірну підтримку та стільки корисних слів ❤️

avatar
Яніна Фенікс
02.10.2025, 13:41:49

А я боюся , що не зможу написати великого твору, тільки малі за обсягом.

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:44:12

Яніна Фенікс, Оо, я прекрасно розумію, на даний момент пишу та публікую книгу і хочу щоб вона була велика за обсягом, та все ж справді боюсь короткі, хочеться перевершити себе

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше