Друга книга в серії! The Last Embers

Всім привіт!

Нарешті можу поділитися новиною — вийшла друга частина "The Last Embers: У пошуках Надії"!

У першій книзі ми познайомилися з командою, яка виживала серед підземних лабіринтів, небезпечних істот і темних таємниць. Тепер їхня історія виходить на новий рівень.

У другій книзі на героїв чекають неочікувані відкриття про їхнє минуле, складні моральні вибори, перевірки довіри, нові знайомства та пригоди. Але найголовніше — вони намагаються адаптуватися до світу, який для них змінився назавжди.

Чи зможе команда вистояти, коли правда почне відкриватися одна за одною? І що вони готові втратити, аби зберегти одне одного?

Запрошую вас зануритися в продовження цієї подорожі.
Читайте другу частину вже зараз і діліться своїми враженнями. Ваша підтримка допомагає цій історії жити далі.

P.S. Розділи виходитимуть двічі на тиждень: у середу та суботу.

P.P.S. Підписуйтесь на телеграм, якщо вам цікаво читати додаткові матеріали про книгу, брати участь у розіграшах і бути ближче до всього, що відбувається довкола цього світу! =)

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Inna S
02.10.2025, 08:52:37

Першу книгу читала вже тоді, коли був повний текст, а тут вже не терпиться продовження...

avatar
Лана Рей
01.10.2025, 17:24:46

❤️❤️❤️

avatar
Сергіель Краель
01.10.2025, 16:27:45

БУМ! Обкладинка міжконтинентальна, як і ваша свідомість. Я не читав першої книги, але точно можу сказати, що вона БУМ! Сайт не дасть збрехати.

DalekWik
01.10.2025, 16:32:22

Сергіель Краель, Дякую!

avatar
nikolytsia
01.10.2025, 15:38:48

Ураааааааа

avatar
Микола Довбака
01.10.2025, 14:45:18

Ну погнали, середа і субота, по годинці задоволення!

avatar
Ромул Шерідан
01.10.2025, 14:11:58

Щирі вітання з новинкою ✨

DalekWik
01.10.2025, 14:12:20

Ромул Шерідан, Дякую! =)

avatar
Щастя
01.10.2025, 14:02:44

О, вже чекала. Дякую,☺️❤️

DalekWik
01.10.2025, 14:03:06

Щастя, Приємного читання!

Інші блоги
Письменницький щоденник № 1
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
статистична дилема нового автора
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Вірити чи ні? Що обере героїня?
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше