Хочу щось сказати.

Вітаннячка.

Зараз буду редагувати розділ, який можливо цього ж дня опублікую. Я памятаю той день коли писала, було враженння ніби я сама поживаю все те, що головний герой, мені було важко потім сконцентруватися на інших справах.

Дуже символічно, що саме першого жовтня, я знову проживаю стан Радана. 
Книга "Крихкий спокій"

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ. ДЯКУЮ.

 

А ще в мене опускаються руки, і я хочу видалити букнет... 

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Кіт Анатолій
01.10.2025, 21:06:55

❤❤❤

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:42:24

Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️

Не видаляйте. Відпочиньте і повертайся до нас)))

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:41:28

Катерина Винокурова, ❤️❤️❤️

♥️♥️♥️

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:41:21

Катерина Винокурова, ❤️❤️❤️

avatar
Тая Бровська
01.10.2025, 12:45:50

Навіть не думайте нічого видаляти!!!
Краще відпочиньте кілька днів! Займіться рекламою власних творів! Все буде чікі-пікі! ;))

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:41:14

Тая Бровська, О, та в мене відпочинок майже постійно зараз, просто навіюються такі думки, також різні життєві обставини.

Поки маю страх рекламувати власні твори)

avatar
Анна Лір
01.10.2025, 12:39:40

Вітаю і вас зі святом! Навіть не думайте нічого видаляти, ми ж любимо вас і ваші книги!♥️♥️♥️ У мене теж буває подібний настрій, але треба шукати підтримку і бачити позитивне! Моя підтримка з вами, і чекаю новий розділ!♥️

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:39:51

Анна Лір, Щиро вдячна за підтримку і коментарі до кожного розділу, вони надихають ❤️❤️❤️

Дякую за привітання ❤️❤️❤️ Ох. На мене також часто нападають думки видалити аккаунт і книги. Занадто все жорстоко тут. Але потім беру себе в руки, хоч і важко буду повзти до кінця, поки не вебирусь на світло.
Тримайтеся! Ви не одні такі(⁠。⁠・⁠ω⁠・⁠。⁠)⁠ノ⁠♡

Мара Кенфес
02.10.2025, 13:39:17

Світлана Романюк, Дякую, що поділились ❤️
Тримаємось разом!❤️❤️❤️

avatar
Лірія Маєр
01.10.2025, 14:19:55

❤️❤️❤️

Мара Кенфес
01.10.2025, 16:55:30

Лірія Маєр, Дякую ❤️

avatar
Ромул Шерідан
01.10.2025, 14:21:39

❣️❣️❣️

Мара Кенфес
01.10.2025, 16:55:13

Ромул Шерідан, Дякую ☺️

avatar
Белла Ісфрелла
01.10.2025, 16:09:09

Розділ до Крихкого спокою?) Краще додавати посилання для зручності❤️

Мара Кенфес
01.10.2025, 16:55:05

Белла Ісфрелла, Так)
О, дякую, буду старатись не забувати ❤️

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше