Додано
01.10.25 12:25:50
Хочу щось сказати.
Вітаннячка.
Зараз буду редагувати розділ, який можливо цього ж дня опублікую. Я памятаю той день коли писала, було враженння ніби я сама поживаю все те, що головний герой, мені було важко потім сконцентруватися на інших справах.
Дуже символічно, що саме першого жовтня, я знову проживаю стан Радана.
Книга "Крихкий спокій"
З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ. ДЯКУЮ.
А ще в мене опускаються руки, і я хочу видалити букнет...
Мара Кенфес
84
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤❤❤
Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️
Не видаляйте. Відпочиньте і повертайся до нас)))
Катерина Винокурова, ❤️❤️❤️
♥️♥️♥️
Катерина Винокурова, ❤️❤️❤️
Навіть не думайте нічого видаляти!!!
Краще відпочиньте кілька днів! Займіться рекламою власних творів! Все буде чікі-пікі! ;))
Тая Бровська, О, та в мене відпочинок майже постійно зараз, просто навіюються такі думки, також різні життєві обставини.
Поки маю страх рекламувати власні твори)
Вітаю і вас зі святом! Навіть не думайте нічого видаляти, ми ж любимо вас і ваші книги!♥️♥️♥️ У мене теж буває подібний настрій, але треба шукати підтримку і бачити позитивне! Моя підтримка з вами, і чекаю новий розділ!♥️
Анна Лір, Щиро вдячна за підтримку і коментарі до кожного розділу, вони надихають ❤️❤️❤️
Дякую за привітання ❤️❤️❤️ Ох. На мене також часто нападають думки видалити аккаунт і книги. Занадто все жорстоко тут. Але потім беру себе в руки, хоч і важко буду повзти до кінця, поки не вебирусь на світло.
Тримайтеся! Ви не одні такі(。・ω・。)ノ♡
Світлана Романюк, Дякую, що поділились ❤️
Тримаємось разом!❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Лірія Маєр, Дякую ❤️
❣️❣️❣️
Ромул Шерідан, Дякую ☺️
Розділ до Крихкого спокою?) Краще додавати посилання для зручності❤️
Белла Ісфрелла, Так)
О, дякую, буду старатись не забувати ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати