Додано
29.09.25 13:44:43
Я виступала на Книжковій країні!
Вітаю, любі❤️
Пишу це і сама не вірю, що це дійсно відбувається зі мною.
В неділю, 28.09.2025 я виступала на наймасштабнішому книжкову фестивалі Книжкова країні (плодова) на ВДНГ! Уявляєте?
Я плачу від щастя!
Я зустрілась з прекрасними письменницями, провела неймовірно час, купила подаруночків собі і не тільки, наобіймалась та прочитала свою власну поезію.
А як це було, дивіться ось тут:
Ангеліна Александренко
167
відслідковують
Інші блоги
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!!
ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю. Це так класно
Айсі Дора, Дяяяякую❤️❤️❤️
Вітаю! Це прекрасно! Такі заходи й участь в них надихають і дають крила. Знаю по собі. 25 вересня виступала на Марафоні "Незламні" в нашому місті зі своєю поезією. Було страшно. Ледве свідомість не втратила. Але потім їхала додому посміхаючись. І, наче Всесвіт відчув мій настрій. Бо маршрутчик був дуже ввічливий, розмовляв українською мовою. В нашому місті - це невидане диво. Успіху Вам Ангеліно! Ви варті найкращого.
Валя Sen, Вау, це прекрасно!)
Памʼятаю свій перший виступ на 14 лютого, навіть на відео видно, як руки тремтять))) з кожним разом все легше і воно того однозначно вартує)
Дякую та взаємно❤️❤️❤️
Заздрю вам!❤️
Белла Ісфрелла, Дякую))) то все плідна праця❤️
Мої щирі вітання! Це круто!
Dana N, Щиро дякую❤️❤️❤️
Вітаю))) Успіху в наступних конкурсах і фестивалях))❤️
Ніка Цвітан, Щиро дякую за теплі слова❤️❤️❤️
Я колись виступав на Книжковому арсеналі. Виступав проти високих цін. Мені аплодували.
Влад Муха, Це неймовірно!❤️
Вітаю! Це просто супер!❣️❣️❣️
Анна Лір, Дуже дякую❤️
У Львові на форумі не будете?
Юлія Рудишина, На жаль ні, я з Сумщини, робота, дорога, час заважають бувати всюди, але я впевнено крокую, щоб це змінити)
Вітаю!!! Розумію, які це відчуття, бо сама весною там від Коронаці виступала)))
Юлія Рудишина, Вааау, як круто!) щиро дякую❤️❤️❤️
Це дуже круте досягнення! Бажаю не зупинятись на цьому і щоб шлях був легким та натхненним!
Люмен Белл, Безмежно дякую❤️❤️❤️ тільки вперед))
Щирі вітання! Нехай це буде добрим початком Вашого творчого шляху на п'єдисталі знаменитих✨☘️♥️✨
Ромул Шерідан, Дууууже дякую за такі прекрасні побажання❤️❤️❤️
Круто! Нехай ваше творче зростання триває і надалі! Відео сподобалося!
Сергій Ляховський, Щиро дякую за такі теплі слова❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати