Анонс розділу до книги "Крихкий спокій"

Вітаннячка!

Сподіваюсь сьогодні вийде новий розділ, третій, від імені головної героїні - Зари. 

Також хочу гадати, що в мене вже є дві повноцінні історії.

Перша - "Прожитий сон" (яка частково заснована на реальних подіях)

Анотація:

Сон — це своєрідна символічна мова. Людина забуває близько 90% своїх сновидінь. Факти говорять таке, що сни — не завжди являються тим, чим вони є. Деякі люди впевнені, що сон може показати майбутнє; дати їм знаки та відповіді на запитання.
Більш яскраві сни відбуваються рано-вранці, я впевнена “Прожитий сон” один із них. Прокинувшись людина не може збагнути де вона знаходиться і що до біса відбувається. На жаль є проблема хороших снів — вони забуваються. Єдиний вихід із цієї ситуації написати, залишити в пам'яті на аркуші паперу, в збережених документах на комп'ютері або флешкартці.
Сон поруч і віра в магію.

Друга - "ХОСТ" 

Анотація:

В неї була одна мета — пізнати себе, досліджувати межі здорового розуму, подорожувати країною.
Та одна доленосна зустріч змінює все для неї.
Ніч, яка почалась, як виклик самій собі стає небезпечною.
Що робити, якщо бажання сильніше, ніж будь-які правила?
Короткий літній роман, який залишає по собі довгі сліди..

P.s Головна героїня цієї книги є другорядним персонажем в "Крихкому спокої"

Тшшш

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лір
28.09.2025, 19:13:21

Це був дуже атмосферний розділ❤️❤️❤️

avatar
Мелені Матхевен
28.09.2025, 12:26:28

❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
28.09.2025, 12:21:08

"Прожитий сон" для мене все ще загадка..)

avatar
Торі Елін
28.09.2025, 12:10:07

❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
28.09.2025, 10:10:24

❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
28.09.2025, 10:07:25

❤️❤️❤️

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше