Додано
26.09.25 20:38:16
Чому Горить Амбар (повернення)
Вітаю, Шановне Товариство. Вирішив звернути увагу любителів жахів та фентезі на свій твір "Чому Горить Амбар". Твір зазнав редагування. Став ще більш насиченим. Ще більш інтригуючим!
"...Молодь... Відпочинок... Загадковий техно-магічний світ... Усе йде як завжди... Це повинен був бути ще один звичайний день, коли друзі просто зустрілися один з одним... а не зі злим фатумом... Чи може одна подія, одне явище змінити долю? Змінити звичний рух життя, до якого звикли, і який здається ніколи не зміниться... На жаль, ми всі знаємо, що таке буває... І наші герої у цій оповіді теж, на жаль, дізналися цю гірку правду..."

Адріан Анжелворд
354
відслідковують
Інші блоги
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий:
Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет:
Ні. Новенький:
Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю! Чудова новина, впевнена, що після редагування, твір став ще цікавішим та захоплюючим;) Рада, що у вас вже 100 підписників, це стійкий початок неосяжних вершин. Бажаю вам ще більше творчих успіхів та нескінченного натхнення❤️❤️❤️
Марті Отем, Вітаю Вас, Пані))))) Я теж сподіваюсь, що у полібній редакціі твір буде сприйнятий ще більш глибше) Дякую Вам за побажання, але вважаю, що головна вершина - ца вражений читач) І Вам бажаю нестримного Творчого Потоку)
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, Дякую, Пані)
Вітаю ❣️❣️❣️
Ромул Шерідан, Дякую)))
Гарний переляк))
Тая Бровська, Вітаю Вас ,Пані) Так дійсно...Переляк був знатний)
Мій улюблений твір))) Крута новина! Обов'язково перечитаю!❤️
Леді АІ, Вітаю Вас Шановна Леді АІ))) Гадаю уновій редакціі він Вам теж сподобається)...
Вітаю з успішним редагуванням! Нехай аудиторія шириться!
Кайла Броді-Тернер, Деже вдячні Вам Пані)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати