Чи змінюєте Ви фото на телефоні чи ноутбуці?

Всім привіт, мої любі!!❤️✨

Вибачайте, що нікому не пишу повідомлень під блоги, і так далі. Багато роботи назбиралося по дому.

Тож таке питання з'явилося до Вас:

Чи змінюєте Ви фото на телефоні чи ноутбуці?

Я так.

Чому це важливо запитаєте Ви?

А я відповім, причина у тому, що коли ми змінюємо фото, то наче очищуємо думки. Саме просте фото змінює наш світогляд, і це нормально.

Може бути таке, що Ви не можете щось написати, просто загляніть на те фото, яке Вам довподоби, яке приносить задоволення. Змініть хід думок, і у Вас обов'язково вийде.

Маленький блог, бо часу мало, аби ще більше написати

З Вами Мелені Матхевен!❤️✨

Люблю та обіймаю!❤️✨

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Не змінюю. Раніше років так десять назад робила це постійно. Але зараз... Мені все і так підходить

Мелені Матхевен
26.09.2025, 20:06:03

Катерина Винокурова, Це добре..❤️✨

avatar
Оксана Павелко
26.09.2025, 18:11:23

Якщо я все правильно зрозуміла, то на моєму телефоні ніколи нічого не змінюється, якщо мова не про редагування зображень ))

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
26.09.2025, 20:05:49

Оксана Павелко, ❤️❤️❤️

avatar
Світлана Фоя
26.09.2025, 12:36:58

Не змінюю, не бачу сенсу в цьому.

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:11:56

Світлана Фоя, В кожного своя думка. Дякую, що завітали!❤️✨

avatar
Вікторія Вецька
26.09.2025, 12:35:56

Не змінюю, я аватарку на Букнет вже цілий рік не змінювала

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:11:39

Вікторія Вецька, Я мала на увазі на екрані..❤️✨

avatar
Тая Бровська
26.09.2025, 12:27:10

Обіймаю)
Але люблю дивитись не на фото, а у дзеркало)) там реальніше й натхненніше ;))

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:11:22

Тая Бровська, Це теж цікаво! Дякую, моя люба!!❤️✨

І Вам доброго дня та успіху в завершенні всіх справ❤️ О, це теж доволі улюблена тема для мене, дещо підсвідоме, на що не часто звертаєш увагу, але таке, котре втілюється потім в життя. Від самого початку своєї творчості, коли я мав телефон, то почав додавати на головний екран зображення улюблених героїв своєї книги. З часом, це розвивалося в цікаву систему, коли ти ставиш героя книги, котру пишеш в даний момент і він постійно нагадує тобі про необхідність повернутися до основної історії, не даючи забути про обов'язки. На даний момент, один екран мені демонструє Сірін, що молиться Файросу, а інший екран Василину в стилі красивого портрету. Якимось чином мене це надихає і я завжди пам'ятаю про важливість нової книги для мене.

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:11:01

Максиміліан Степовий, Дякую Вам!! Надіюсь, що скоро завершу усі свої справи!! Дякую, що відгукнулися!❤️✨

avatar
Таня Тайм
26.09.2025, 12:08:41

У мене на ноутбуці раніше був калейдоскоп-зображення самі змінювались. Зараз встановила одне, постійне зображення-створене мною з ШІ

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:09:57

Таня Тайм, Круто!!❤️✨

avatar
Поліна Ташань
26.09.2025, 12:04:13

Маю два зображення. Одне з зимовою атмосферою, інше з літньою. І так просто чергую їх уже останні три роки. Така собі метафора на життя. Зараз підкинули ідею встановити щось нове

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:09:43

Поліна Ташань, Цікаво, яку Ви поставите..❤️✨

avatar
Люмен Белл
26.09.2025, 12:00:13

Не змінюю заставку на ноуті та телефоні майже ніколи) а рингтон на дзвінок в мене з 2016 року. Як запав ремікс в душу, так і ходить зі мною з телефона на телефон)

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:09:14

Люмен Белл, Якщо Вам подобається, то це чудово!❤️✨

avatar
Тея Калиновська
26.09.2025, 11:56:24

❤️❤️❤️

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:08:52

Тея Калиновська, ❤️❤️❤️

avatar
Ася Рей
26.09.2025, 11:49:27

Привіт, Мелені! Дякую за такий цікавий та актуальний міні-блог!
Я теж зміню фото — зазвичай раз на три місяці. І я повністю з Вами згодна, що це дійсно працює як "очищення думок" і зміна світогляду. Це немов маленький, але важливий ритуал для перезавантаження!☺️♥️

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:08:46

Ася Рей, Дякую, що завітали!!❤️✨

avatar
Мара Кенфес
26.09.2025, 11:38:19

Я так змінила один із фонів на телефоні він прям описує погляди/колір очей головних героїв з книги Крихкий спокій))) ну і звісно я теж є, куди ж без мене ☺️☺️☺️

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:08:22

Мара Кенфес, Це круто!!❤️✨

avatar
Белла Ісфрелла
26.09.2025, 11:37:28

❤️❤️❤️

Мелені Матхевен
26.09.2025, 18:08:05

Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️

Інші блоги
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше