Додано
26.09.25 11:35:28
Чи змінюєте Ви фото на телефоні чи ноутбуці?
Всім привіт, мої любі!!❤️✨
Вибачайте, що нікому не пишу повідомлень під блоги, і так далі. Багато роботи назбиралося по дому.
Тож таке питання з'явилося до Вас:
Чи змінюєте Ви фото на телефоні чи ноутбуці?
Я так.
Чому це важливо запитаєте Ви?
А я відповім, причина у тому, що коли ми змінюємо фото, то наче очищуємо думки. Саме просте фото змінює наш світогляд, і це нормально.
Може бути таке, що Ви не можете щось написати, просто загляніть на те фото, яке Вам довподоби, яке приносить задоволення. Змініть хід думок, і у Вас обов'язково вийде.
Маленький блог, бо часу мало, аби ще більше написати
З Вами Мелені Матхевен!❤️✨
Люблю та обіймаю!❤️✨
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе змінюю. Раніше років так десять назад робила це постійно. Але зараз... Мені все і так підходить
Катерина Винокурова, Це добре..❤️✨
Якщо я все правильно зрозуміла, то на моєму телефоні ніколи нічого не змінюється, якщо мова не про редагування зображень ))
Оксана Павелко, ❤️❤️❤️
Не змінюю, не бачу сенсу в цьому.
Світлана Фоя, В кожного своя думка. Дякую, що завітали!❤️✨
Не змінюю, я аватарку на Букнет вже цілий рік не змінювала
Вікторія Вецька, Я мала на увазі на екрані..❤️✨
Обіймаю)
Але люблю дивитись не на фото, а у дзеркало)) там реальніше й натхненніше ;))
Тая Бровська, Це теж цікаво! Дякую, моя люба!!❤️✨
І Вам доброго дня та успіху в завершенні всіх справ❤️ О, це теж доволі улюблена тема для мене, дещо підсвідоме, на що не часто звертаєш увагу, але таке, котре втілюється потім в життя. Від самого початку своєї творчості, коли я мав телефон, то почав додавати на головний екран зображення улюблених героїв своєї книги. З часом, це розвивалося в цікаву систему, коли ти ставиш героя книги, котру пишеш в даний момент і він постійно нагадує тобі про необхідність повернутися до основної історії, не даючи забути про обов'язки. На даний момент, один екран мені демонструє Сірін, що молиться Файросу, а інший екран Василину в стилі красивого портрету. Якимось чином мене це надихає і я завжди пам'ятаю про важливість нової книги для мене.
Максиміліан Степовий, Дякую Вам!! Надіюсь, що скоро завершу усі свої справи!! Дякую, що відгукнулися!❤️✨
У мене на ноутбуці раніше був калейдоскоп-зображення самі змінювались. Зараз встановила одне, постійне зображення-створене мною з ШІ
Таня Тайм, Круто!!❤️✨
Маю два зображення. Одне з зимовою атмосферою, інше з літньою. І так просто чергую їх уже останні три роки. Така собі метафора на життя. Зараз підкинули ідею встановити щось нове
Поліна Ташань, Цікаво, яку Ви поставите..❤️✨
Не змінюю заставку на ноуті та телефоні майже ніколи) а рингтон на дзвінок в мене з 2016 року. Як запав ремікс в душу, так і ходить зі мною з телефона на телефон)
Люмен Белл, Якщо Вам подобається, то це чудово!❤️✨
❤️❤️❤️
Тея Калиновська, ❤️❤️❤️
Привіт, Мелені! Дякую за такий цікавий та актуальний міні-блог!
Я теж зміню фото — зазвичай раз на три місяці. І я повністю з Вами згодна, що це дійсно працює як "очищення думок" і зміна світогляду. Це немов маленький, але важливий ритуал для перезавантаження!☺️♥️
Ася Рей, Дякую, що завітали!!❤️✨
Я так змінила один із фонів на телефоні він прям описує погляди/колір очей головних героїв з книги Крихкий спокій))) ну і звісно я теж є, куди ж без мене ☺️☺️☺️
Мара Кенфес, Це круто!!❤️✨
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати