Істина у… книгах :)

Вітаю, любі читачі і читачки!

AD_4nXcAvJ0TxmL5FIAM6Sz_fAisQeVWYlkrn8zBiUxY8lfNd3F_JKpm2guwl8Iqji4sYR3CHrMN_Ma3492RKE7dpBbrAP_pzNL3Qt-Z6acDrQ6aFC9c2lsfu1Ve4G5fe3lJauoPdK36?key=LWGmGbDo-RVCJ4zZVSbU_w

Восени дуже хочеться вина. Вам теж? Такого свіжого, ароматного. Зробиш ковток, заплющиш очі — і бачиш залиті сонцем виноградники, важкі золоті грона, які самі просяться в руки… І повітря таке свіже-свіже, терпке. І троянди поруч — вже майже відцвіли, пелюстки осипаються. А настрій — вмоститися з келихом біля каміна або пічки, обійнятися з коханим, закутавшись разом у плед…

 

Мені настільки захотілося вина, що я придбала три пляшки з берегів миколаївських лиманів (доїхало дві — червоне і рожеве, а білим тепер пахне все відділення нової пошти в моєму місті) і замовила у чоловіка на день народження книгу про українське виноробство (прибула вчора, і я вже п'яна від передчуття читання).

 

Останнім часом я мало купувала вин і зовсім трохи про них дізнавалася. Не кажучи вже про те, що виноградники бачила тільки на картинках. Тут міг би бути сумний смайлик, але я усміхаюся, згадуючи, що завжди маю (і ви маєте) що почитати, коли хочеться п'янкого.

 

— Підозрюю, на ці думки тебе теж наштовхнуло вино? Як там кажуть? In vino veritas. Істина в вині, так?

— Я ще сьогодні не пила! — вигукнула Марійка, а тоді усміхнулась якимось своїм думкам й тихо додала: — Я думаю… істина в коханні. І у всьому, що робиться з кохання, з любові.

 

Тому пропоную під кінець робочого тижня з келихом (або без) відкрити «Його тиху мрію» і насолодитися!

 

І ГОЛОВНЕ, ЦЕЙ ДОПИС НЕ ЗАКЛИКАЄ ДО СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ, ТІЛЬКИ ДО ЧИТАННЯ! ;) 


 

Нагадую, що більше новин від мене у моєму телеграм-каналі.

 

Моя сторінка в інстаграмі

Моя сторінка в фейсбуці

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тея Калиновська
25.09.2025, 18:30:54

Тільки до читання неймовірно п'янкої і смачної історії ;)❤️❤️❤️

Устина Цаль
25.09.2025, 19:18:35

Тея Калиновська, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
25.09.2025, 18:29:37

Класний допис..!!! Когось до чогось тай закличе..!!! ❤️❤️❤️

Устина Цаль
25.09.2025, 19:18:27

Олена Гушпит, Маю надію, до книги :)

Інші блоги
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Навіщо вона йому?
– Куди ми летимо? – знову знехтувавши правила пристойності, які вкладали в мене з дитинства, першою звернулася до чоловіка. – А мені казали, що таринки зайвих питань чоловікам не ставлять, – пролунала іронічна
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Дорогі підписники та автори!!!
Вже завтра 28 червня виповниться 1 рік книзі "Трамвай під номером 13". Її історія написання та реалізації розпочалася ще 12.12.2024, тоді було створено першк главу, а згодом до березня 2025 ще дві, пізніше у травні 2025 продовжилась
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше