Додано
24.09.25 17:25:29
(
Я передивилася статистику прочитань. У кожній моїй книги немає оцінок(. Це так сумно. Вони були, але їх забрали. Я дуже старатимуся, щоб ви мені їх ставили. Ви просто скажіть яку книгу мені продовжити. І я постараюся її продовжити.
Настя Коваленко
106
відслідковують
Інші блоги
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х.
Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Дякую тим чудовим людям, які завітали на сторінки моєї історії і залишили сердечка чи поділилися враженнями. Це неймовірно надихає! Сьогодні у наших героїв романтичний вечір і Арсен намагається показати свої чесноти
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ навіть сама щойно перевірила, оцінку не можна забрати, а лиш зменшити. Тож ваші оцінки обнулилися скоріш за все, тобто раз на якийсь період. Просто в цьому місяці ще не встигли на тицяти, тож не переживайте так☺️❤️❤️❤️
Оксана Павелко, Добре
Які дорами ви любите дивитися?
Night Rain, Багато які, зараз дивлюся Мой сигнальный огонь. А так я багато дивлюся
Вірну пораду дає Вам колега. Послідовно викладайте одне. Стосовно коментарів - це біль спільний та суцільний. Читачі люди зайняті. Переглядають - і за це треба вдячним бути, як сказав мені інший колега на іншій платформі.
Настя Коваленко, Не можна, блог видалять
❤️❤️❤️❤️
Підвал в якому билися сердця - чекаю продовження. Я сиджу в додатку і такої функції як зірочки під розділами в мене немає.
Натка, Продовження буде. Цю книгу писати тяжко!
Я залишив кожному розділу зірочки у Вас. Але бачу по собі — зникають.((
Думаю, вам варто обрати єдину історію і зосередити на ній усі свої сили. Читачеві важко визначитися, якщо сам автор не може цього зробити.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати