Мій письменницький день.

Зараз я пишу одну книгу і одна уже продумується в голові, бо це буде історія, яка вийде друком і її не буде на сайті. 

Наразі я дуже хочу закінчити "Приватну кімнату". На Букнет вона виходить уже місяць. За цей місяць результати не дуже, насправді. 900 прочитань і 97 людей додало в бібліотеку, постійних читачів 18. Але вона могла б писатись і досі в стіл, й того взагалі не прочитав би ніхто. Тому маленькі досягнення - це теж досягнення. Я просто не умію себе хвалити за маленькі кроки. Я навіть, коли квартиру купила не раділа і не хвалила себе, хоча це була мета і мрія всього життя. Отака я трошки дурненька. Також питання просування ну і жанр...

Мало часу витрачено на рекламу книги, як я гадаю. А ще я чогось боюсь вести той ср*ний тікток, хоча всі люди,які мене знають, скажуть, що публічність і розмовляти для мене не є проблема. Ніби сама собі на горло стаю, наче нікому це не потрібно і я "навʼязую" щось комусь. Але навʼязувати і рекламувати - це геть різні речі. 

Та то все ліричний відступ. 

Я намагаюсь писати розділи по 5 тисяч символів, але виходить 7-12-15 тисяч. Читач отримує довші розділи, а я видалить більше роботи. Поки що графік такий - новий розділ через день. Один день пишу - другий день редактую і постимо. Загалом в день може піти від 3 до 5 годин праці. 

Сподіваюсь, моя книга знайде відгук в серцях читачів. Думаю, що наступна книга у мене буде щось по типу ромкому, якщо мене знову не понесе в дарк чи щось 18+, бо дуже люблю пристрасть між двома людьми. 

Отак виходить, що читач витрачає 10 хвилин на прочитання розділу, який писався 10 годин)))
Розумію тих, хто хоче прочитати все залпом, але в такому випадку, читайте мою книгу, коли вона закінчиться. Зараз ви доходимо до кульмінації. Потім буде багато кохання і 18+, а потім розвʼязка і якщо чесно, я уявлення не маю сама, чим ця історія закінчиться. Але десь з 100 тисяч символів ще чекайте від мене.

дякую кожному, хто читає мою книгу і підтримує мене. Я роблю це задля вас і моїх головних героїв. 

Ваша Джоанна. 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Євгенія Кара
23.09.2025, 13:14:20

Ти маєш пишатися собою❤️

Джоанна Вейн
23.09.2025, 14:54:33

Євгенія Кара, Сьогодні прочитань уже 1025, 20 постійних читачів, 99 додало до бібліотеки. І я розумію, що якщо. Навіть одна людина читає те, що я пишу, це круто. А якщо їх кількість щодня зростає, то це взагалі кайф.

Результати у Вас чудові, повірте, більшість авторів тут про такі лише мріють)
втім, далі більше однозначно, я у Вас вірю
Бажаю успіхів ♥️

Джоанна Вейн
23.09.2025, 14:53:07

Кайла Броді-Тернер, Дякую вам! Ваші коментарі рятують мою менталку!

avatar
Анна Лір
22.09.2025, 14:43:06

Це хороший результат, ви молодець♥️

Джоанна Вейн
22.09.2025, 17:45:37

Анна Лір, Дякую вам!

avatar
Мрія Чарівна
22.09.2025, 14:36:18

900 прочитань і 97 людей додало в бібліотеку, постійних читачів 18. --- Це далеко не так погано, як вам здається. Дивлячись з чим порівнювати. Моя перша книга набрала 100 бібліотек десь за 3 місяці, і то я раділа, як щеня, зустрічаючи хазяїна.
Не знецінюйте себе.

Показати 2 відповіді
Мрія Чарівна
22.09.2025, 15:42:36

Джоанна Вейн, ❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
22.09.2025, 14:36:02

Книга дуже гарна і результати названі Вами зовсім не є поганими. Навпаки, як для першої книги — навіть дуже не нічого. Але нехай будуть ще кращі)

Джоанна Вейн
22.09.2025, 14:43:35

Romul Sheridan, Щиро вам дякую) Нехай далі буде ще краще)

avatar
Мара Кенфес
22.09.2025, 14:33:40

❤️❤️❤️

Інші блоги
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно, що не буде
Пошта - неочікувана актуальність
Привіт ❤️ Я тут перечитувала текст, який готую до публікації, і зупинилася на одному уривку. У світлі останніх подій він раптом став для мене кумедним — попри всю серйозність ситуації, як у книзі, так і в реальному
Нарешті я це зробила !
Місяць я писала, писала і нарешті дописала !.. Ні, не книгу ! Лише 31 розділ "Вартової трояндових воріт". Але краще робити довго та погано ніж не зробити взагалі. 31 розділ Дякую тим людям, які продовжували читати
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше