Додано
21.09.25 10:36:37
Чим відрізняється Архітектор від Садівника?
Привіт, мої любі!!❤️✨
Таке питання:
Чим відрізняється Архітектор від Садівника?
Я думаю Ви зрозуміли про що мала на увазі. Подумала, що інші Автори початківці, можливо, не знають, в я якщо тут не дуже розуміюсь.
А який Ви тип письменника?❤️✨
Обов'язково підписуйтесь!!
Рада була Вас почути!!❤️✨
З Вами Мелені Матхевен!❤️✨
Люблю та обіймаю!❤️✨
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОго, це питання дійсно таке глибоке і штовхає на певні роздуми, бо я відповідь на нього бачу трішки нестандартно. В якості архітектора, я бачу людей, які з нічого здатні побудувати справді монументальна витвори мистецтва, вкладаючи в них свої знання, саму душу і те, що було збудовано ними, здатне пережити віки, розповідаючи певну історію про свого творця, його думки і те, чим він керувався при створенні своїх речей. Але й роль садівника не потрібно зменшувати в даному випадку. В той час, як архітектор керується розумом при своїй праці, то садівник оповитий любов'ю, його руки дарують життя й турботу всьому, що проростає. У хорошої людини кожна квіточка, кожна рослина, наповнюється позитивною енергетикою і тягнеться до сонця. Я б об'єднав ці два образи в один суцільний образ письменника. Як архітектори, ми власним розумом створюємо фундаментальні твори на століття вперед, а, як садівники, ми закладаємо в ґрунт нашої творчості зерна істини, правди й мудрості, щоб вони проростали прекрасними словами й знаходили свою дорогу до сердець читачів, наступних поколінь, з якими автори діляться своїми емоціями та історіями крізь уста наших героїв.
Мелені Матхевен, А Вам дякую за такі цікаві філософські теми, вони справді спонукають зайвий раз замислитися над сенсом того, що робиш)))
Архітектор свої помилки ховає за дорогим фасадом, а садівник – просто закопує їх у землю і садить зверху квіточки.
Архітектор роками чекає, щоб його творіння нарешті збудували, а садівник – щоб його творіння нарешті виросло.
Помилки архітектора коштують мільйони, а помилки садівника наступного року стають компостом.
Леонiд Василенко, Дякую за гарне пояснення!!❤️✨
Сама недавно задавала таке ж питання іншій авторці) тому буде дуже цікаво почитати відповіді інших)
Люмен Белл, Самій аж цікаво...❤️✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати