Чи відчуваєте Ви любов?

Чи задумувалися Ви над тим, що означає "любов"?

Любов відкриває безмежний світ над яким існує тепло, світло, гармонія. Ми часом говоримо про "любов", і навіть не замислюємося, що воно є всюди. Саме любов дарує крила, коли Ти втрачаєш у себе віру, варто лише подумати про любов до себе, як Ти здіймаєшся у небо, змахнувши крилами.

Ще говорять звісно "я тебе люблю" - батькам, друзям, рідним. Кожен сприймає любов по-своєму, бо вона вічна не так, як ми не вічні на цій землі. Та завдяки вдячності до себе, чи до людини у якої немає за, що купити продукти, і Ви купляєте для неї їжу, то Ви даруєте їй свою любов.

Це не страшно, а радше навпаки. Вам приємно, і стає приємно оточуючим людям.

Завдяки любові до книг, і до історій - Ви створюєте різні світи. Темне, світле. Добро і зло. Смуток та радість. І багато іншого.

Ви несете свою частинку любові у книгу не тому, щоб прочитало багато людей, а тому, що хочете принести у світ хоча б маленький шматок любові. І цього буде достатньо. Ви приносите, а інші як хочуть приймуть, а якщо ні, то не потрібно за це хвилюватися, прийде зовсім інший.

Любов така багатогранна. В ній стільки різних формул, думок, слів. Вона несе у собі вдячність, затишок, тепло.

А ми відчуваємо серцем, що вона прекрасна, бо наш світ сповнений любові, хоча більше, напевно, переважає ілюзія.

Чому?

Вважаю, що люди краще житимуть в ілюзії, ніж шукатимуть любов. В ній багато розчарувань та невдач. Та насправді це брехня, адже любов вона існує в усіх, просто інші хочуть ховатися від усіх.

Як Ви відчуваєте любов? Чи відчуваєте Ви любов мою до Ваших сердець?

З Вами Мелені Матхевен!❤️✨

Люблю та обіймаю!❤️✨

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
20.09.2025, 16:57:56

Дуже цікавий блог ❤️❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
20.09.2025, 21:22:22

Vladyslav Derda, ❤️❤️❤️

avatar
Вікуся Дудик
20.09.2025, 20:47:40

❤️❣️❤️

Мелені Матхевен
20.09.2025, 21:12:05

Люблю читати букнет, ❤️❤️❤️

avatar
Vladyslav Derda
20.09.2025, 20:25:29

любов) гарний сенс,)

Мелені Матхевен
20.09.2025, 21:11:59

Vladyslav Derda, ❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
20.09.2025, 17:13:20

(⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)❤️❤️❤️

Мелені Матхевен
20.09.2025, 18:17:10

Тея Калиновська, ❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
20.09.2025, 16:32:56

До речі, вітаю з третьою сотнею ✨✨❣️✨✨

Мелені Матхевен
20.09.2025, 18:16:53

Romul Sheridan, Дякую, мені дуже приємно!!❤️✨

avatar
Ромул Шерідан
20.09.2025, 16:32:03

Постійно над цим думаю. Якщо коротко, то любов — це ступінь уваги. Прихильної уваги. Чим більша любов, тим більше уваги. Кохання — найвища ступінь уваги.

Мелені Матхевен
20.09.2025, 16:32:53

Romul Sheridan, Погоджуюсь з Вами..❤️✨

Яка глибока і чудова тема! Так, Ви праві, адже написання книг напряму пов'язане із любов'ю до своєї праці, до того, що створене твоїми руками й уявою. Ти вкладаєш в літературу не тільки любов, а більшу частину своєї душі і вона живе крізь слова твоїх героїв, їхні емоції, переживання, виражається їхніми поглядами й жестами. І найбільшою радістю є можливість поділитися цим всім із цілим світом, щоб кожен мав можливість доторкнутися до світлої душі й відчути емоції автора, те, що він хотів сказати тією чи іншою сценою. Найяскравішим епізодом пережитків кохання в моїй літературі є момент, коли в образі принцеси Тейлан я увічнив свою колишню дівчину. Попри те, що ми більше не спілкувалися, її значення та роль моєї музи, справила значний вплив на характер моїх перших книг по Аквілону. І цей образ досі залишається дорогим для мене, нагадуючи про щось тепле й чарівне. З одного боку в мене доволі романтизований погляд на кохання, але з іншого я вже давно був розчарований в ньому, тому більше полюбляю серйозні життєві теми в своїх книгах, а кохання, якщо і є, то займає заднє тло в історіях.

Мелені Матхевен
20.09.2025, 16:25:22

Максиміліан Степовий, Дякую Вам за щирий коментар!!!❤️✨ Цікаво Ви описуєте, і так багатогранно..

avatar
Оксана Павелко
20.09.2025, 16:17:39

❤️❤️❤️☺️

Мелені Матхевен
20.09.2025, 16:23:49

Оксана Павелко, ❤️❤️❤️

Інші блоги
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше