Додано
20.09.25 15:28:42
Чи відчуваєте Ви любов?
Чи задумувалися Ви над тим, що означає "любов"?
Любов відкриває безмежний світ над яким існує тепло, світло, гармонія. Ми часом говоримо про "любов", і навіть не замислюємося, що воно є всюди. Саме любов дарує крила, коли Ти втрачаєш у себе віру, варто лише подумати про любов до себе, як Ти здіймаєшся у небо, змахнувши крилами.
Ще говорять звісно "я тебе люблю" - батькам, друзям, рідним. Кожен сприймає любов по-своєму, бо вона вічна не так, як ми не вічні на цій землі. Та завдяки вдячності до себе, чи до людини у якої немає за, що купити продукти, і Ви купляєте для неї їжу, то Ви даруєте їй свою любов.
Це не страшно, а радше навпаки. Вам приємно, і стає приємно оточуючим людям.
Завдяки любові до книг, і до історій - Ви створюєте різні світи. Темне, світле. Добро і зло. Смуток та радість. І багато іншого.
Ви несете свою частинку любові у книгу не тому, щоб прочитало багато людей, а тому, що хочете принести у світ хоча б маленький шматок любові. І цього буде достатньо. Ви приносите, а інші як хочуть приймуть, а якщо ні, то не потрібно за це хвилюватися, прийде зовсім інший.
Любов така багатогранна. В ній стільки різних формул, думок, слів. Вона несе у собі вдячність, затишок, тепло.
А ми відчуваємо серцем, що вона прекрасна, бо наш світ сповнений любові, хоча більше, напевно, переважає ілюзія.
Чому?
Вважаю, що люди краще житимуть в ілюзії, ніж шукатимуть любов. В ній багато розчарувань та невдач. Та насправді це брехня, адже любов вона існує в усіх, просто інші хочуть ховатися від усіх.
Як Ви відчуваєте любов? Чи відчуваєте Ви любов мою до Ваших сердець?
З Вами Мелені Матхевен!❤️✨
Люблю та обіймаю!❤️✨
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже цікавий блог ❤️❤️❤️❤️
Vladyslav Derda, ❤️❤️❤️
❤️❣️❤️
Люблю читати букнет, ❤️❤️❤️
любов) гарний сенс,)
Vladyslav Derda, ❤️❤️❤️
(◕ᴗ◕✿)❤️❤️❤️
Тея Калиновська, ❤️❤️❤️
До речі, вітаю з третьою сотнею ✨✨❣️✨✨
Romul Sheridan, Дякую, мені дуже приємно!!❤️✨
Постійно над цим думаю. Якщо коротко, то любов — це ступінь уваги. Прихильної уваги. Чим більша любов, тим більше уваги. Кохання — найвища ступінь уваги.
Romul Sheridan, Погоджуюсь з Вами..❤️✨
Яка глибока і чудова тема! Так, Ви праві, адже написання книг напряму пов'язане із любов'ю до своєї праці, до того, що створене твоїми руками й уявою. Ти вкладаєш в літературу не тільки любов, а більшу частину своєї душі і вона живе крізь слова твоїх героїв, їхні емоції, переживання, виражається їхніми поглядами й жестами. І найбільшою радістю є можливість поділитися цим всім із цілим світом, щоб кожен мав можливість доторкнутися до світлої душі й відчути емоції автора, те, що він хотів сказати тією чи іншою сценою. Найяскравішим епізодом пережитків кохання в моїй літературі є момент, коли в образі принцеси Тейлан я увічнив свою колишню дівчину. Попри те, що ми більше не спілкувалися, її значення та роль моєї музи, справила значний вплив на характер моїх перших книг по Аквілону. І цей образ досі залишається дорогим для мене, нагадуючи про щось тепле й чарівне. З одного боку в мене доволі романтизований погляд на кохання, але з іншого я вже давно був розчарований в ньому, тому більше полюбляю серйозні життєві теми в своїх книгах, а кохання, якщо і є, то займає заднє тло в історіях.
Максиміліан Степовий, Дякую Вам за щирий коментар!!!❤️✨ Цікаво Ви описуєте, і так багатогранно..
❤️❤️❤️☺️
Оксана Павелко, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати