Сльози героя, або повернути віру у добро!

Сльози героя 

 

Біль втрати добре знає свою лиху справу, міцно стискаючи у злих лещатах. Найріднішу людину вже не повернути, а віру у добро вартує спробувати. Вірні друзі вирушають у незвичайну подорож, аби нагадати маленькому серцю, що попри все, світло перемагає.

 

Історія, що свого часу перемогла у конкурсі “Аніме фестиваль” від організація "FRANIME FEST", посівши перше призове місце.

 

Друзі, за бажанням діліться своїми думками у коментарях та переходьте до аудіовізуальної версії книги у Буктрейлері. Бути добру!

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лекса Т. Кюро
20.09.2025, 11:52:47

Добрий ранок, Нік☀️
Побачила картинки та пригадала, що бачила їх на Ютюбі, коли озвучки у Вас виходили. Байкери — то моя тема) Дуже зацікавлює. До того ж знаю, що у Ваших творах завжди у кінці є світло-тепла мораль, що мені дуже імпонує. Тож обов'язково прочитаю цю історію (⁠◠⁠‿⁠◕⁠)

Круто, що ця історія перемогла в конкурсі! ᕙ⁠(⁠ ⁠ ⁠•⁠ ⁠‿⁠ ⁠•⁠ ⁠ ⁠)⁠ᕗ Щиро пишаюся Вами!

Нових цікавих натхнень, гарного настрою та спокійного, світлого неба!☀️❤️

Микола Давидкін
20.09.2025, 11:57:27

Лекса Т. Кюро, Щиро дякую Вам за добрі слова, Лекса! Дуже приємно! Читати, то за можливості, бо чудово розумію, що навіть маючи велике бажання почитати колег, банально не завжди вистачає часу. Тож з цим все ок ) Ще раз щиро дякую Вам за теплі слова та підтримку! ❤️☀️

Інші блоги
Лише раз за життя...
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Чому варто звернути увагу на це?
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина" (обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше